Ischgl – koniec sezonu w towarzystwie gwiazd
Narty

Ischgl – koniec sezonu w towarzystwie gwiazd

Lenny Kravitz, Sarah Connor, Johannes Oerding oraz wielka rywalizacja przedstawicieli kulinarnej elity – oprócz słonecznych dni, śniegu i dobrych warunków narciarskich aż do maja. Ischgl oferuje amatorom białego szaleństwa szusowanie w wiosennym słońcu a także superimprezy i bezpłatne koncerty w plenerze.

Silvretta Arena zaprasza w 2019 roku na 239 km stoków, na których aż do maja panują doskonałe warunki śniegowe na wysokościach od 1377 do 2872 m n.p.m., i na cudowne, pokryte firnem trasy zjazdowe, w tym także prowadzące do doliny, oraz różnorodne tereny do freeride’u. Dodajmy do tego jeszcze mnóstwo słońca, rozwiniętą kulturę aprés ski, a w kwietniu aż 5 wielkich wydarzeń na terenie narciarskim: 22. Puchar Świata Kucharzy, podczas którego międzynarodowa kulinarna elita stanie do walki na stoku i przy kuchni, 11. Narciarskie MŚ Gastronomów i aż trzy wielkie muzyczne gwiazdy w ciągu 9 dni na plenerowych scenach Silvretta Arena.

W Niedzielę Wielkanocną, swój debiut w Ischgl będzie miał Johannes Oerding – gwiazda „Top of the Mountain Easter Concert”, podczas Wiosennego Święta Śniegu 28 kwietnia na scenie Alp Trida (Samnaun) wystąpi Sarah Connor, a 30 kwietnia, tradycyjny koncert kończący sezon narciarski „Top of the Mountain Closing Concert” na scenie na Idalp zaszczyci swoją obecnością legenda rocka Lenny Kravitz. Z ważnym karnetem narciarskim wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Ski alpin Ischgl, 24.1.2017
Wydarzenia wiosny w Ischgl w kwietniu 2019
7-8 kwietnia 2019 22. Puchar Świata Kucharzy
10-11 kwietnia 2019 11. Narciarskie MŚ Gastronomów
21 kwietnia 2019 Top of the Mountain Easter Concert / Ischgl – Johannes Oerding
28 kwietnia 2019 31. Frühlingsschneefest Alp Trida / Samnaun-Ischgl – Sarah Connor
30 kwietnia 2019 Top of the Mountain Closing Concert / Ischgl – Lenny Kravitz

(TC)

zdjęcia: arch. redakcji

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics