Ryanair wprowadza usługę „Ryanair Holidays”
Aktualnosci Transport

Ryanair wprowadza usługę „Ryanair Holidays”

 

Londyn, 01 grudnia 2016r. Linia lotnicza Ryanair od 1 grudnia wprowadziła usługę „Ryanair Holidays”, oferując 119 milionom klientów na stronie Ryanair.com pełne pakiety wakacyjne zawierające loty, zakwaterowanie oraz transfery w atrakcyjnych cenach.

W celu uruchomienia usługi “Ryanair Holiday” Ryanair przystąpił do współpracy z hiszpańskim touroperatorem – Logitravel oraz dostawcą usług hotelowych – World2Meet. Usługa jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Niemczech, a już w 2017 r. zostanie wprowadzona w innych krajach.

„Ryanair Holidays” jest kolejną inicjatywą po wypożyczalni samochodów „Ryanair Car Hire” oraz platformie rezerwacyjnej „Ryanair Rooms”. Jest również jednym z ostatnich rozwiązań innowacyjnych obok spersonalizowanej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej wprowadzonych przez Ryanair Labs w ramach realizacji programu „Always Getting Better”.

W Londynie Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: “Ryanair poprzez tanie loty zrewolucjonizował podróże lotnicze w Europie. Wprowadzając usługę „Ryanair Holidays” przystąpił również do zrewolucjonizowania rynku pakietów wakacyjnych. Oferując swoim klientom najniższe ceny lotów, zakwaterowania oraz transferów. Wszystkie te usługi dostępne są na www.Ryanair.comPasażerowie przez lata zdecydowanie za dużo płacili za pakiety wakacyjne starając się samodzielnie dokonać rezerwacji lotów, zakwaterowania oraz transferów. Klienci Ryanaira od teraz mogą korzystać z najszerszej siatki połączeń w Europie, a poprzez „Ryanair Holidays” mogą także dokonać rezerwacji fantastycznych hoteli 3, 4 oraz 5-cio gwiazdkowych w krajach basenu Morza Śródziemnego oraz w największych europejskich stolicach i miastach. To doskonała informacja dla wszystkich, którzy planują najbliższe wakacje, wypady last minute czy kilkudniowe city breaki. Po wprowadzeniu usług wynajmu samochodów(„Ryanair Car Hire”) oraz zakwaterowania („Ryanair Rooms”) coraz więcej klientów korzysta z usług nie tylko lotniczych. To milowy krok na przód na naszej drodze do stania się odpowiednikiem Amazon’a w branży lotniczej. „Ryanair Holidays” gwarantuje pełną ochronę konsymentów, jest w pełni ubezpiueczony i gwarantuje najniższe ceny. Aby zaplanować kolejny wyjazd wystarczy już tylko wejść na jedną stronę internetową – Ryanair.com.”

 Tomeu Bennasar z Logitravel powiedział:“Cały nasz zespół pracował nad wprowadzeniem aplikacji pozwalającej na rezerwacje całych pakietów wakacyjnych dla pasażerów Ryanaira. W efekcie mamy wygodny interface z szeroką gamą hoteli oraz innych produktów wakacyjnych. Wszystkie usługi dostępne są wraz z lotem i mogą zostać zarezerwowane na stronie internetowej Ryanair.com. Jesteśmy przekonani, iż klienci Ryanaira będą chętnie korzystać z tego rozwiązania. My jesteśmy z niego dumni.”

 Mark Nueschen z World2Meet powiedział: „Dla nas umowa partnerska to doskonała wiadomość. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie w kontraktowaniu hoteli okaże się fundamentem sukcesu tego projektu.”

O Logitravel: Logitravel jest jednocześnie touroperatorem oraz grupą biur podróży. Logitravel obsługuje ponad 3 miliony klientów rocznie w ramach takich firm jak internetowe biuro podróży Logitravel, touroperator Traveltino oraz własny bank hoteli Smyrooms. Technologie stosowane przez Logitravel pozwalają każdemu klientowi na stworzenie własnego, dopasowanego do własnych preferencji pakietu wakacyjnego.

źródło: Ryanair

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics