Święto turystyki London Travel Week już 1 listopada
Aktualnosci BIZNES

Święto turystyki London Travel Week już 1 listopada

Podczas najbliższego London Travel Week, od 1 do 7 listopada 2019 r. odbędą się wydarzenia branżowe wspierające globalny przemysł turystyczny na świecie. Pojawi się też nowe wydarzenie – Międzynarodowa Konferencja Turystyki i Inwestycji, która odbędzie się 1 i 2 listopada na InterContinental Park Lane w Londynie. To miejsce, w którym gwiazdy turystyki spotykają się z nowymi liderami globalnego przemysłu turystycznego i turystycznego, i gdzie można wprowadzić projekty inwestycyjne turystyki i znaleźć fundusze.


Każdego listopada ponad 50 000 profesjonalistów z branży turystycznej przybywa do Londynu, a przez cały tydzień wokół WTM London odbywają się liczne imprezy branżowe. London Travel Week stworzy światowej klasy centrum podróży, łącząc różne okazje, w tym ceremonie wręczenia nagród, konferencje turystyczne i uroczystości związane z branżą turystyczną – dając wiele nowych możliwości.

W niedzielę 3 listopada na szczycie FoodTrex organizowanym przez cały dzień będą odbywać się imprezy gastronomiczne, podróżnicze i innowacyjne. Będzie można uzyskać najnowocześniejsze informacje na temat turystyki spożywczej wraz z możliwościami tworzenia wysokiej jakości sieci, umożliwiające firmom i markom udział w ewolucji podróży kulinarnych.

Program obejmuje także drugą edycję International Travel & Tourism Awards (ITTA). Prestiżowe nagrody otrzymają w swojej klasie krajowe, regionalne i miejskie rady turystyczne, a także wybitne firmy i osoby prywatne z sektora prywatnego. ITTA odbędą się w nowiutkim magazynie Magazine London we wtorek 5 listopada.

Również we wtorek 5 listopada odbędzie się spotkanie sieciowe organizowane przez MXConnect. Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję poznać meksykańskie destynacje, hotele i DMC podczas koktajlu sieciowego, zawierając nowe kontakty z dostawcami pod jednym dachem.

Wreszcie, TTG po raz kolejny poprowadzi swoją długo oczekiwaną imprezę zamykającą WTM London wieczorem w środę 6 listopada. W tym roku odbędzie się w Tropicana Beach Club w Covent Garden i zgromadzi kupujących, sprzedawców, operatorów, linie lotnicze i branżę turystyczną. Tego wydarzenia tylko dla zaproszonych z pewnością nie można przegapić.

Londyński tydzień podróży otwiera nieocenione możliwości nawiązywania kontaktów i prowadzenia działalności gospodarczej dla osób, które wybierają się do Wielkiej Brytanii w pierwszym tygodniu listopada w WTM London. To miejsce, w którym można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, przedstawia najważniejsze imprezy turystyczne i turystyczne odbywające się poza domem WTM London – ExCel w Londynie. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics