Bali kierunkiem turystycznym roku na targach IT&CMA w Bangkoku
Aktualnosci Azja BIZNES

Bali kierunkiem turystycznym roku na targach IT&CMA w Bangkoku

Zawsze na zakończenie targów IT&CMA w Bangkoku organizowana gala wręczenia nagród TTG Travel Awards. W tym roku nagrody dla najlepszych reprezentantów sektora turystyki zostały wręczone już po raz trzydziesty!

Uhonorowano 86 laureatów, z których dwadzieścioro zostało wyróżnionych po raz pierwszy. Prestiżowy tytuł kierunku turystycznego roku otrzymało indonezyjskie Bali. Wyspa została laureatem nagrody kolejny raz – pierwszy raz została doceniona dwadzieścia lat temu, w 1999 roku!

Bali od stuleci przyciąga turystów i podróżników z całego świata. Odwiedzają oni wyspę ze względu na jej wielowiekową kulturę, zapierające dech w piersiach krajobrazy i egzotyczną przyrodę. Pragną osobiście przekonać się, czy wszystko, co słyszeli na jej temat, jest prawdą. Po kilku dniach od przybycia na miejsce wiedzą już, że na Bali czeka ich dużo więcej. W tym niezwykłym zakątku ziemi mieszkają przecież przyjaźni, uśmiechnięci ludzie i od samego początku daje się wyczuć panującą w nim specyficzną atmosferę duchowości. Większość obcokrajowców w chwili wylotu zdaje sobie sprawę, iż nie była tu po raz ostatni i na pewno wróci odkrywać kolejne sekrety tego fascynującego lądu.

Czytaj także:

Bali – 5 największych atrakcji

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: