WIZZ AIR URUCHOMIŁ NOWE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO MARRAKESZU
Aktualnosci Transport

WIZZ AIR URUCHOMIŁ NOWE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO MARRAKESZU

Warszawa, 02 listopada 2022: Wizz Air,  najszybciej rozwijająca się i najbardziej zrównoważona linia lotnicza w Europie, uruchomiła nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie do Marrakeszu. Od 31 października 2022 Wizz Air oferuje loty ze stolicy Polski do Marrakeszu w Maroku. Dogodne połączenie WIZZ odbywa się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Bilety dostępne są w sprzedaży* na wizzair.com lub za pośrednictwem  aplikacji mobilnej

Wizz Air stale rozwija swoją ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia oferuje obecnie loty z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma miejscami w Europie i poza nią.

Marrakesz, położony w zachodniej części Maroka, jest  trzecim co do wielkości miastem w kraju. Leży u podnóża gór Atlas i kilka godzin od pustyni Sahara. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Położenie i kontrastujący krajobraz Marakeszu sprawiają, że  miasto na długo zostaje w pamięci odwiedzających.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: – Cieszymy się, że możemy zaoferować loty z Lotniska Chopina w Warszawie do Marrakeszu w Maroku. Nasza oferta daje jeszcze większy wybór miejsc docelowych w niskich cenach i jesteśmy pewni, że nasi klienci docenią wygodę bezpośrednich lotów do Maroka. Wizz Air kontynuuje rozbudowę swojej siatki niskokosztowych połączeń z Polski, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi pokładowej. Nasza polska załoga czeka na Państwa na pokładach samolotu WIZZ

Pan Rachid EN NACIRI, Dyrektor Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki.w Polsce dodał: Ten nowy lot jest wynikiem partnerstwa między Marokańskim Narodowym Biurem Turystyki i Wizz Air, które jest częścią strategii handlowej Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki mającej na celu zwiększenie liczby polskich turystów odwiedzających Maroko. To nowe połączenie jest również świetną inicjatywą, która pozwala Polsce i Maroko być bliżej siebie.ło: 

źródło: WizzAir

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics