Wizz Air wprowadza 4 nowe trasy z Polski
Aktualnosci BIZNES Transport

Wizz Air wprowadza 4 nowe trasy z Polski

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dodanie czterech nowych tras z Polski. W czerwcu w ofercie WIZZ, uruchomione zostaną nowe połączenia z Lublina do Burgas, położonego na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, z Poznania i Warszawy do Lwowa na Ukrainie oraz z Warszawy do Malagi w Hiszpanii. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się już od 69 złotych*.

 Nowa oferta Wizz Air to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także możliwość dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Bułgarii, Hiszpanii i na Ukrainę. Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu na trasach Lublin – Burgas, Poznań – Lwów i Warszawa – Malaga, natomiast połączenie Warszawa – Lwów– trzy razy w tygodniu. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub w mobilnej aplikacji.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

 

Bilety na najnowsze trasy WIZZ  dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne trasy WIZZ z Polski. Wraz z nadchodzącym latem, chcemy zaoferować naszym pasażerom jak najszerszy wachlarz możliwości podróżowania. Wierzymy, że w sezonie wakacyjnym nasi pasażerowie będą mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia i realizować  swoje plany wyjazdowe. Bułgaria, Hiszpania i Ukraina dodane dziś do polskiej siatki połączeń WIZZ czekają! Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. 

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

TRASA DNI CENA OD* START
LUBLIN – BURGAS środa, niedziela 109 PLN 13 czerwca 2021
POZNAŃ – LWÓW czwartek, niedziela 69 PLN 13 czerwca 2021
WARSZAWA-LWÓW poniedziałek, środa, piątek 69 PLN 11 czerwca 2021
WARSZAWA – MALAGA poniedziałek,piątek 159 PLN 11 czerwca 2021

*cena biletu w jedną stronę, włącznie z podatkami, opłatą administracyjną i innymi opłatami obowiązkowymi. Zawiera jeden bagaż podręczny (max: 40x30x20cm). Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics