WIZZ AIR WPROWADZA USŁUGĘ CZARTEROWĄ
Aktualnosci Transport

WIZZ AIR WPROWADZA USŁUGĘ CZARTEROWĄ

Linia lotnicza Wizz Air ogłasiła uruchomienie usługi czarterowej dla połączeń krajowych i międzynarodowych. Usługa przewiduje możliwość  indywidualnej konfiguracji i jest dostępna zarówno dla podróży firmowych, wyjazdów integracyjnych, wypraw wieloetapowych oraz lotów repatriacyjnych.

Obecnie, wygodne opcje podróżowania są bardziej istotne niż kiedykolwiek. Usługa czarterowa Wizz Air zapewnia elastyczność organizacjom, które chcą przewozić grupy liczące do 239 pasażerów, jednocześnie z możliwością wyboru trasy, rozkładu i obsługi, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Przewóz czarterowy z Wizz Air to wygodne i konfigurowalne rozwiązanie dla każdej dużej grupy, niezależnie od tego czy są to pracownicy podróżujący na spotkania biznesowe, drużyna sportowa przemieszczająca się między turniejami czy grupa turystów, którzy nie mają jak wrócić do kraju.

Posiadając tytuł Linii Lotniczej Roku 2020**, Wizz Air to najbardziej ekologiczny wybór podróży lotniczych, jakiego może dokonać pasażer – usługi czarterowe obsługiwane są przez młode i nowoczesne samoloty typu A320 i A321. Rozbudowana siatka tras oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że Wizz Air wyróżnia się na tle innych usług czarterowych.

Spersonalizowane loty czarterowe to uzupełnienie istniejących już usług repatriacyjnych Wizz Air. Od marca Wizz Air wykonał ponad 50 lotów repatriacyjnych zapewniając tym samym powrót do domu ponad 3600 pasażerom.

George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air: – Cieszymy się, że nadal możemy rozwijać naszą usługę lotów czarterowych oferując organizacjom w pełni konfigurowalne, efektywne i elastyczne podróżowanie. W tym trudnym roku, dostosowaliśmy nasze działania, aby wesprzeć loty repatriacyjne. Teraz rozszerzamy tę usługę, wspierając większe grupy, od drużyn sportowych i orkiestr po firmy i agencje rządowe. Nasza wysoce wykwalifikowana załoga serdecznie zaprasza pasażerów na pokład naszego ultranowoczesnego i wydajnego samolotu Wizz Air.

Zapytania o loty czarterowe należy kierować pod adres: special.flights@wizzair.com

  • emisja CO2 Wizz Air była najniższa wśród europejskich linii lotniczych w roku finansowym 2019 (57,2 gr/km/pasażer)

** Wizz Air zdobył prestiżowy tytuł “Linia Lotnicza Roku 2020” przyznawany przez ATW, nagradzający podmioty indywidualne i organizacje wyróżniające się wydajnością, innowacyjnością i doskonałą obsługą.

źródło: mat. prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: