Singapur. IX edycja targów ITB Asia
Aktualnosci Azja BIZNES Singapur

Singapur. IX edycja targów ITB Asia

W dniach od 19 do 21 października 2016 r. w Singapurze, w kompleksie Marina Bay Sands odbywa się dziewiąta już edycja targów turystycznych ITB Asia. Zgodnie z założeniami organizatorów impreza ma się stać głównym wydarzeniem dla branży turystyki ogólnej oraz  B2B w regionie Azji i Pacyfiku, podobnie jak bliźniacze targi ITB Berlin.  Organizatorem jest Messe Berlin (Singapur) Pte Ltd a impreza targowa obsługiwana jest przez Singapore Exhibition & Convention Bureau.

yoursingapore

ITB Asia stanowi miejsce spotkań handlowych dla branży turystycznej oraz platformę do nawiązywania kontaktów z klientami. W targach uczestniczą międzynarodowi wystawcy ze wszystkich sektorów branży turystycznej, w tym wiodące przedsiębiorstwa z regionu Azji i Pacyfiku jak i rozwijające się firmy reprezentujące sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Targi są licznie odwiedzane przez międzynarodowych kupców z branży MICE, turystyki korporacyjnej i ogólnej.

W roku 2015, w targach ITB Asia uczestniczyło 10.300 osób ze 108 krajów, 760 wystawców z 73 krajów oraz 880 kupców. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze większe zainteresowanie.

Więcej o wydarzeniu, na oficjalnej stronie targów www.itb-asia.com

ITB w Singapurze są stworzone na wzór ITB Berlin w Niemczech, organizowanych od ponad 45 lat przez Messe Berlin, będących wiodącymi targami turystycznymi  na świecie. Targi w Berlinie, co roku odbywają się w marcu obsługując ponad 110 tysięcy gości każdego roku.  Podczas każdej edycji prezentuje się tam ponad 11.000 wystawców z 188 krajów i regionów. Poprzez targi w Singapurze ITB przenosi swoją wiedzę i know-how do Azji, będącej jednym z najbardziej dynamicznych i szybko rosnących rynków turystycznych  na świecie.

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics