Jamajka zaktualizowała przepisy dotyczące przyjazdu
Aktualnosci Ameryka BIZNES Jamajka Poradnik zdrowie

Jamajka zaktualizowała przepisy dotyczące przyjazdu

Jamajka zaktualizowała swoje protokoły podróży, zawężając okno testowe dla przyjezdnych. Osoby podróżujące tam muszą teraz przedstawić negatywny wynik testu PCR lub testu antygenowego w ciągu trzech dni przed przybyciem do kraju. Są to nowe wymagania niż te, które wymagały do tej pory 10-dniowego okresu testowania dla odwiedzających; chociaż jest węższy niż poprzednio, jest zgodny z wieloma miejscami docelowymi na Karaibach, z których większość ma okna z okresu od trzech do pięciu dni.

Nowe zasady wchodzą w życie 10 marca dla wszystkich przyjezdnych na Jamajkę z dowolnego kraju w wieku 12 lat i starszych.

Wszyscy odwiedzający Jamajkę muszą ubiegać się o zezwolenie na podróż (można je znaleźć tutaj) .

Jamajka po raz pierwszy otworzyła swój przemysł turystyczny w czerwcu, kiedy to była jednym z pierwszych miejsc na Karaibach.

Kraj skoncentrował swoje ponowne otwarcie na „odpornym korytarzu” na północnym wybrzeżu Jamajki, skutecznie tworząc turystyczną „bańkę” w popularnych miejscach, takich jak Ocho Rios, Montego Bay, Negril i Port Antonio.

Zdecydowana większość hoteli na wyspie jest otwarta i działa, od kultowych nieruchomości, takich jak Round Hill, po olśniewający nowy kraj Eclipse w Half Moon, nowy ośrodek w ośrodku w charakterystycznej posiadłości Montego Bay.

Więcej informacji na temat protokołów turystycznych Jamajki można znaleźć tutaj.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics