Ameryka Miejsca podróże Poradnik

Najlepsze hotele all-inclusive na Karaibach

Nawet w obliczu ostatnich wyzwań jakie pojawiły sie w branży turystycznej ośrodki all inclusive nadal przewodzą nie poddając się trendom spadkowym. Coraz więcej dużych marek wkracza do coraz bardziej konkurencyjnego sektora – ośrodki all inclusive są tym, czego szuka wiele osób planujących wakacje. W tej kombinacji wygody i komfortu jest coś, co sprawia, że ​​ten segment kurortów jest coraz bardziej atrakcyjny. Szczególnie można to odczuć na Karaibach, które wciąż na nowo definiują, co oznacza okreslenie all-inclusive.

Najlepsze ośrodki all-inclusive w 2021 roku prezentują swoja walory, z uwzględnieniem kryteriów, takich jak projekt, pokoje, jedzenie, obsługa, atmosfera, udogodnienia i lokalizacja.

Należy również zauważyć, że wszystkie te ośrodki są tym, co lubimy nazywać wyłącznie all inclusive . Oznacza to, że nie są to hotele EP z dostępnymi opcjami all-inclusive; to pełnowartościowe produkty typu all-inclusive, co oznacza, że ​​goście otrzymują tutaj jedzenie i napoje w dowolnym wybranym pokoju. Od dużych kurortów dla smakoszy po małe, ukryte hotele butikowe – oto najlepsze obecnie ośrodki all inclusive na Karaibach.

Hammock Cove, Antigua 

Elite Island Resort nieustannie wprowadza innowacje. 42 wolnostojące wille zlokalizowane w przepięknej scenerii klifu, w pobliżu Parku Narodowego Antigua’s Devil’s Bridge. Wszystkie wille mają własne baseny bez krawędzi i elegancki design wewnątrz i na zewnątrz; zaopatrzone bary, systemy dźwiękowe Bluetooth i, cóż, są to pokoje, z których nigdy nie będziesz chciał wyjść. I właśnie o to chodzi.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics