PROMOCJA TYLKO DZISIAJ! WIZZ AIR OGŁASZA 20% ZNIŻKĘ NA LOTY
Transport

PROMOCJA TYLKO DZISIAJ! WIZZ AIR OGŁASZA 20% ZNIŻKĘ NA LOTY

WIZZ AIR OGŁASZA 20% ZNIŻKĘ NA LOTY

Warszawa, 24 lipca: Wizz Air, wiodący niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej i najbardziej zielona linia lotnicza w Europie * ogłasza dzisiaj wielką jednodniową 20%** obniżkę cen biletów na wybrane loty z i do Polski. Promocja obowiązuje na bilety zakupione 24 lipca 2020r. Wszyscy, którzy zarezerwują loty do wybranego z miejsc w siatce połączeń Wizz Air przez stronę www.wizzair.com oraz aplikację mobilną WIZZ, będą mogli skorzystać z 20% zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami biletów.

Zniżka 20% dotyczy ceny biletów na loty z i do Polski. Promocja obowiązuje 24 lipca 2020 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. Zniżka 20% dotyczy wszystkich lotów do i z Polski dostępnych na stronie wizzair.com i w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym.

W wofercie WIZZ znajduje się wiele atrakcyjnych kierunków takich jak: Mykonos (Grecja), Malta, Rejkiawik (Islandia), Tromso (Norwegia), Wiedeń, Split w Chorwacji, Burgas w Bułgarii, Larnaka na Cyprze, Algero (Sardynia) i wiele innych.

Wizz Air ogłosił ostatnio w Larnace otwarcie swojej bazy operacyjnej. Linia będzie tam dysponować 2 samolotami typu Airbus A320 już od lipca 2020 roku. Wraz z ogłoszeniem nowej bazy, Wizz Air ogłosił 10 nowych połączeń do 6 krajów z Larnaki od lipca 2020 roku. Bilety z najnowszej oferty przewoźnika można rezerwować na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics