Targi IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific ponownie online
Aktualnosci Azja BIZNES MICE Targi

Targi IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific ponownie online

Wiodące targi branży MICE, organizowane przez IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific, po raz kolejny odbędą się wirtualnie. Dzięki partnerowi wydarzenia, firmie EventsAIR, tegoroczna edycja obfituje w nowe rozwiązania technologiczne, wygodne zarówno dla wystawców, jak i kupujących.

IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific organizują regionalne targi już od ponad 30 lat. W zeszłym roku po raz pierwszy dobyły się one w formie wirtualnej, i teraz również odbędą się online, oferując szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych wystawcom i kupującym.

Dzięki OnAIR i oficjalnemu partnerowi technologicznemu, firmie EventsAIR, spotkania i prezentacje na targach odbędą się w trybie 3D, zapewniając większy realizm i dostępność do wydarzenia.

Organizatorzy targów zadbali również o całodobowy dostęp do wydarzenia oraz umożliwili elastyczną organizację spotkań. Spotkania biznesowe na targach będą odbywać się przez 24 h przez trzy dni, a oprócz spotkań zaplanowanych (SM), przewidziano możliwość nieograniczonej liczby spotkań Walk-in (WM) codziennie od godziny 10:00 do 19:00 (GMT+8). Kupujący lub wystawca może w każdej chwili poprosić bezpośrednio o spotkanie WM, bez wcześniejszego umówienia.

Od 28 września udostępnione zostaną także prezentacje poszczególnych marek, które będą udostępniane bez ograniczeń przez cały czas trwania targów.

Na targach regionu Azja-Pacyfik zgromadzą się najlepsi wystawcy branży MICE i podróży służbowych, którzy zaoferują swoje produkty i usługi firmom z całego świata. Nie może cię tam zabraknąć!

Jeśli chcecie wziąć udział w targach – rejestracja tutaj!

Tutaj możesz się zarejestrować>>

Patronem targów jest TAVEL COMPASS.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics