Accor wprowadza marki Mövenpick i ibis Styles do Estonii
Aktualnosci Hotele

Accor wprowadza marki Mövenpick i ibis Styles do Estonii

Accor nie zwalnia tempa w rozbudowie portfolio marek w krajach bałtyckich. Światowy lider branży hotelarskiej zawarł umowę na pierwsze hotele Mövenpick i ibis Styles w Estonii. Dzięki niej dwa obiekty w Tallinie zarządzane przez Duco OÜ staną się częścią globalnej sieci Accor.
Po ogłoszeniu pierwszego hotelu nowej marki Handwritten Collection w Tallinnie, którego otwarcie zaplanowano na czerwiec tego roku, Accor podtrzymuje dynamiczne tempo ekspansji w krajach bałtyckich. Dzięki umowie, jaką podpisała grupa ze spółką Duco OÜ dwa hotele zlokalizowane w stolicy Estonii, znane wcześniej jako L’Embitu i L’Ermitage, dołączą do międzynarodowej sieci Accor, by przyjąć gości jako Mövenpick Tallinn i ibis Styles Tallinn.

Dotychczasowe osiągnięcia i sukces w prowadzeniu hotelu ibis Tallinn Center zachęcają nas do rozszerzenia współpracy z Duco OÜ. Mövenpick i ibis Styles, jako nowe i zarazem pierwsze marki w regionie, zaoferują naszym gościom zupełnie nową jakość usług hotelarskich. To znaczący krok w rozwoju oferty Accor w krajach bałtyckich oraz wzmocnieniu lokalnej branży turystycznej. Wierzymy, że te nowe hotele, działające pod znakomitymi markami uwielbianymi przez gości z całego świata, podbiją serca każdego turysty przybywającego do Tallina – powiedziała Katarzyna Sławińska, Accor Development Executive Poland and Baltic Countries.

Dawny hotel L’Embitu rozpocznie działalność jako Mövenpick Tallinn w październiku 2023 roku i zaoferuje gościom 125 pokoi. To pierwszy w Estonii obiekt wywodzącej się ze Szwajcarii marki premium, która koncentruje się na docenianiu podstawowych przyjemności życia, zapewniając swoim gościom prawdziwie błogie chwile. Portfolio Mövenpick obejmuje ponad 110 hoteli i kurortów na świecie oraz kolejnych 50 planowanych do 2025 roku. Marka nieustannie zwiększa swoją globalną obecność, pozostając zarazem wierną swojemu dziedzictwu. W uznaniu jej holistycznego podejścia do zrównoważonego rozwoju i głębokiego zaangażowania w lokalne środowiska i społeczności Green Globe od 2017 roku przyznaje Mövenpick tytuł najbardziej zrównoważonego na świecie aktora w branży hotelarskiej.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w zarządzaniu hotelami oraz dotychczasowa współpraca z Accor zachęcają nas do podjęcia tej ekspansji. Wprowadzenie cenionych na całym świecie marek Mövenpick i ibis Styles na rynek estoński jest dla nas ekscytującym wyzwaniem – zauważył Madis Laid, CEO Duco OÜ.

Drugi hotel dołączy tego lata do sieci Accor, tak by po renowacji w 2025 roku powitać pierwszych gości jako ibis Styles Tallinn, oferując 122 designerskich pokoi i kreatywnie zaprojektowanych wnętrz. Jako pierwszy obiekt tej unikalnej marki w Estonii, zaproponuje gościom nowe doświadczenia i beztroski charakter zaprojektowany wokół idei niepowtarzalnej gościnności. Obecnie Accor może pochwalić się ponad 560 hotelami ibis Styles w ponad 45 krajach.

Oprócz Mövenpick Tallinn i ibis Styles Tallinn, Duco OÜ prowadzi otwarty w 2019 roku i liczący 190 pokoi hotel ibis Tallinn Center. Poprzez budowanie silnych relacji z kompetentnymi i doświadczonymi lokalnymi partnerami Accor dąży do zaznaczenia swojej rynkowej pozycji w regionie. Stale powiększające się portfolio grupy, wypełnione hotelami różnych klas, przybliża naturalne piękno, urok historyczny i atrakcyjność biznesową regionu turystom i profesjonalistom z całego świata, gwarantując im zarazem jakość, której można spodziewać się po obiektach działających pod szyldem globalnego lidera branży hotelarskiej.

źródło Accor

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics