W Bangkoku odbędą się kolejne targi IT&CMA
Aktualnosci Azja BIZNES Tajlandia

W Bangkoku odbędą się kolejne targi IT&CMA

top_bannerBangkok. W dniach 27 – 29 września 2016 r. w Bangkok Convention Centre at Central World odbędzie się 24 edycja targów Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia and Corporate Trawel Word Asia-Pacific (IT&CMA and CTW Asia-Pacific).                                                                                                


Impreza jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla firm z branży MICE, zainteresowanych współpracą z krajami regionu Azji i Pacyfiku. Impreza odbywająca się corocznie od 1993r jest jednym z największych wydarzeń w Azji poświęconych wyłącznie turystyce biznesowej.

IMG_9438

Wystawcami są m.in. hotele, centra konferencyjne, biura DMC i PCO, hotele, linie lotnicze z Tajlandii oraz z całego regionu Azji i Pacyfiku. Od 2014 roku targi odbywają się wspólnie z CTW Asia Pacyfic – wiodącą konferencją Corporate Travel Management dla krajów Azji i Pacyfiku. Tegoroczne targi mają zgromadzić kilkuset organizatorów i meeting plannerów odpowiedzialnych za organizacje spotkań biznesowych z prawie 50 krajów świata. Podczas trzech dni targowych zaplanowanych jest ponad 10.000 spotkań biznesowych oraz ponad 80 sesji informacyjno edukacyjnych.

Film z ubiegłorocznych targów znajduje się tutaj 

W tym roku do grona wystawców dołączy także Księstwo Monako, znane jako kierunek luksusowych podróży, które potwierdziło swoją obecność na zbliżających się IT&CMA 2016. Księstwo będzie promować się jako destynacja MICE oraz cel podróży Incentive Travel. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics