Specjalna kampania dedykowana dla kobiet odwiedzających Tajlandię startuje już w sierpniu
Aktualnosci Azja LIFESTYLE Tajlandia

Specjalna kampania dedykowana dla kobiet odwiedzających Tajlandię startuje już w sierpniu

Od 1 sierpnia br. startuje kampania „Kobiece Podróże do Tajlandii” (Women’s Journey Thailand) organizowana przez Urząd Turystyki Tajlandii

Bangkok, 14 lipca 2016 – od 1 sierpnia br. Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) uruchamia kampanię pod nazwą “Kobiece Podróże do Tajlandii” promującą kobiecą turystykę w tym kraju. Kobiety, podróżniczki z całego świata będą mogły korzystać z wielu atrakcji organizowanych w ramach kampanii, obejmujących oferty

specjalne, rabaty i przywileje a także specjalne produkty i usługi dedykowane kobietom, przez cały sierpień br. Kampania dedykowana jest zarówno do kobiet podróżujących indywidualnie jak i w grupach oraz kobiet odwiedzających Tajlandię wraz z rodzinami.

Womens-Journey-Press-Conference-April-2016-500

TAT nawiązał współpracę z licznymi partnerami świadczącymi usługi zdrowotne, zabiegi upiększające oraz z operatorami hoteli, liniami lotniczymi, szpitalami, salami gimnastycznymi i klubami sportowymi, którzy przygotują oferty specjalne i atrakcyjne zniżki dla kobiet odwiedzających Tajlandię w okresie od 1 do 31 sierpnia 2016 r. Celem kampanii jest również uczczenie 84-ych urodzin Jej Wysokości Sirikit, Królowej Tajlandii, które wypadają w dniu 12-ego sierpnia. W celu wsparcia kampanii promującej kobiece podróże do Tajlandii, akcja “Doroczna Wielka Wyprzedaż w Tajlandii” (The Amazing Thailand Grand Sale) będzie przedłużona do 31 sierpnia 2016 r.

Pan Yuthasak Supasorn, Prezes TAT powiedział w wywiadzie dla prasy, że “Tajlandia zawsze była przyjaznym miejscem dla kobiet z całego świata. Dlatego obserwujemy tak wiele kobiet przyjeżdżających tutaj indywidualnie oraz grupowo. Nasza kampania ma na celu uchonorowanie tych kobiet poprzez ułatwienie im odwiedzin w Królestwie Tajlandii, jak nigdy dotąd oraz umożliwienie im skorzystania z wielu aktywności i promocji, tym samym umacniając pozycję Tajlandii jako jednego z najbardziej przyjaznych kobietom krajów w Azji”.

Womens-Journey-300x450

TAT uruchomiło także specjalną aplikację mobilną pod nazwą “Women’s Journey Thailand”. Można w niej znaleźć informacje szczegółowe o ofertach, usługach i wydarzeniach podzielone na pięć grup tematycznych: Beautifull Look (piekny wygląd), Beautifull Shape (piękny kształt), Beautifull Mind (piękny umysł), Beautifull Retreat (piękne doznania) and Beautifull Experience (piękne doświadczenie). Aplikacja może być pobrana z platform Play Store oraz iStore. W miesiącu sierpniu br. na tajlandzkich lotniskach będą wydzielone specjalne pasy ruchu, dostępne wyłącznie dla kobiet oraz przygotowane specjalne miejsca parkingowe i specjalne oferty na bilety lotnicze.

womensjourney-500x300

Więcej informacji o kampanii można znaleźć pod adresami:

www.tourismthailand.org/womensjourney

http://atgs2016.thailandshoppingparadise.com/

 

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics