Z Ryanair polecimy do Ameryki
Aktualnosci Transport

Z Ryanair polecimy do Ameryki

Ryanair udostępnił bilety Air Air Europa na trasy dalekiego zasięgu – trasy do Argentyny, Brazylii, na Kubę, do Meksyku oraz USA są dostępne na stronie Ryanair.com

Linia lotnicza Ryanair w dniu 23 maja br. poinformowała o umowie partnerskiej z Air Europa, która umożliwi 130 milionom pasażerów rezerwację biletów na trasach dalekiego zasięgu na stronie internetowej Ryanair.com. Od dziś klienci Ryanaira będą mogli znaleźć aż 20 połączeń Air Europa z Madrytu do 16 krajów w Ameryce Północnej, Centralnej oraz Południowej ( w tym m. in do Argentyny, Brazylii, na Kubę, do Meksyku czy USA) bezpośrednio na stronie Ryanair.com.

Na stronie przewoźnika można jedynie sprawdzić cenę połączenia na określony, wybrany dzień. Brak możliwości przesuwania daty wylotu, co jest to możliwe w przypadku innych tras Ryanaira. Ceny zaczynają się od ok. 400 euro wzwyż i mamy możliwość zabrania ze sobą bagażu rejestrowanego 23 kg oraz dwóch bagażów podręcznych po 10 kg każdy.

Nowa umowa partnerska z Air Europa jest ostatnią inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”. Wcześniej Ryanair ogłosił wprowadzenie lotów łączonych na lotnisku Rzym Fumicino. Partnerstwo z Air Europa umożliwi klientom Ryanaira rezerwację biletów na trasach transatlantyckich z przesiadką w Madrycie. Ryanair nadal prowadzi rozmowy z kolejnymi liniami lotniczymi, aby już wkrótce zaproponować kolejne połączenia dalekodystansowe.

W Madrycie Michael O’Leary, CEO Ryanaira powiedział: “Cieszymy się bardzo, mogąc ogłosić to niesamowite partnerstwo z Air Europa, w ramach którego klienci Ryanaira będą mogli znaleźć aż 20 połączeń Air Europa z Madrytu do 16 krajów jak Argentyna, Brazylia, Kuba, Meksyk czy USA na stronie internetowej Ryanair.com. Ryanair lata do Madrytu na ponad 50 trasach krótkiego zasięgu. Dzięki nowej umowie klienci Ryanaira będą mogli zarezerwować bilety do Buenos Aires, Havany czy Nowego Jorku.

Partnerstwo z Air Europa jest następnym krokiem na drodze stania się “Amazonem Podróży”, a rozmowy z kolejnymi liniami lotniczymi nadal trwają. W 2018 r. zaproponujemy 130 milionom naszych klientów jeszcze większy wybór tras dalekodystansowych.”

Javier Hidalgo, CEO Globalia Group powiedział: “Partnerstwo z Ryanairem jest dla nas wielkim powodem do radości, daje nam również olbrzymią przewagę konkurencyjną. Dzięki tej umowie Air Europa podwaja liczbę połączeń europejskich i zyskuje aż 53 nowe trasy. Umowa ta umacnia Air Europę, jedynego przwoźnika oferującego połączenia między Europą a obiema Amerykami, którego kapitał jest w 100% hiszpański. Cieszę się również, mogąc przypomnieć, że już w 2020 r. flota Air Europa będzie najmłodzą wśród wszystkich linii lotniczych oferujących połączenia między kontynentami.” (TC)

źródło: Ryanair

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics