Nowe połączenie lotnicze na trasie Wrocław-Olsztyn
Aktualnosci Europa Transport

Nowe połączenie lotnicze na trasie Wrocław-Olsztyn

Linia lotnicza SprintAir dodała Wrocław do listy połączeń realizowanych z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.  Już 6 czerwca odbędzie się inaugurujący rejs do Wrocławia. Loty do stolicy Dolnego Śląska odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki. Nowy rozkład lotów obowiązywać będzie od 5 czerwca. Ceny biletów na trasach krajowych rozpoczynają się od 99 zł.

Fakt otwarcia nowego połączenia może mieć istotny wpływ na wykreowanie nowych mód oraz na decyzje wyjazdowe podejmowane chociażby przez mieszkańców  Dolnego Śląska – rejsowe połączenie z Wrocławia na Mazury otwiera ścieżki jak dotąd nieuczęszczane, chociażby możliwość spędzenia relaksującego weekendu w otoczeniu przyrody lub też pożeglować na Warmii i Mazurach – nigdy wcześniej nie było takiej możliwości.

Jazda samochodem z Wrocławia do Olsztyna zabiera co najmniej 6 godzin. Jeśli chcielibyśmy dotrzeć do ośrodków żeglarskich w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, podróż samochodem może zająć nawet 9 godzin. Nowe połączenie lotnicze umożliwi znaczne skrócenie czasu podróży.

 

Źródło: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics