Polski Bus wprowadza możliwość rezerwacji miejsc
Aktualnosci

Polski Bus wprowadza możliwość rezerwacji miejsc

Polski Bus wprowadza na przejazdy realizowane od 1 czerwca tego roku usługę rezerwowania wybranego miejsca w swoich autokarach.  Za dodatkową opłatą (5 zł) możliwa będzie także rezerwacja miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi.

„Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc spełniamy największe życzenie naszych Pasażerów! Każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie tej usługi do naszej oferty. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru ulubionego miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa. A to wszystko w najważniejszym momencie w roku, czyli przed wakacjami! Zachęcamy do rezerwowania letnich wyjazdów od 1 zł już dziś na stronie www.polskibus.com” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowy kalendarz połączeń Polskiego Busa na przejazdy od 1 czerwca do 5 września 2017 r. jest już dostępny. Rezerwacja standardowego miejsca zawarta będzie w cenie biletu (promocyjne ceny zaczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację). Ci pasażerowie, którzy zechcą zająć miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, które są zlokalizowane głównie przy schodach, oraz miejsca przy stolikach lub przedniej szybie (górny pokład) –zapłacą dodatkowo 5 zł.

Polski Bus zapowiada jednocześnie, że w związku z wprowadzeniem rezerwacji miejsc numerowanych, aby odbyć podróż, trzeba będzie posiadać i okazać kierowcy cały bilet – wydrukowany lub wyświetlony na urządzeniu mobilnym.

Możliwość zakupu miejsc numerowanych dotyczy wyłącznie połączeń realizowanych bezpośrednio przez Polski Bus – obecnie jest to 16 tras, łączących 26 polskich miast i 8 destynacji zagranicznych.

Na stronie internetowej PolskiBus.com znajduje się 68 linii, obsługiwanych przez innych przewoźników. Od 23 marca najnowszym partnerem Polskiego Busa jest warszawski PKS Polonus, który wniósł 23 nowe linie – w tym pięć tras międzynarodowych (kursy do Lwowa, Drohobycza, Stryja, Truskawca i Kaliningradu). Obecnie kalendarz połączeń dostępnych na PolskiBus.com, które realizowane są przez innych przewoźników kończy się na 31 maja.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami platforma PolskiBus.com integruje również 68 dodatkowych linii, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Lwów, Ryga, Tallinn, Wilno, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Kołobrzeg, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość. Oferta dostępna na www.polskibus.com to aż 84 linie, łączące aż 205 miast w Polsce i za granicą.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 21 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics