Były prezydent Francji w zarządzie AccorHotels
Aktualnosci Hotele Ludzie

Były prezydent Francji w zarządzie AccorHotels

Nicolas Sarkozy, były prezydent Francji dołączył do Accor Hotels gdzie stanął na czele Komitetu ds Międzynarodowej Strategii Grupy. Komitet został założony przez Radę Dyrektorów Grupy Accor i w założeniach ma zająć się rozwojem sieci hoteli Accor oraz powiększeniem portfolio marki a także promocją turystyczna Francji.

Nicolas Sarkozy, który ma przewodniczyć Komitetowi Międzynarodowej Strategii, powiedział: “Cieszę się, że będę mógł się przyczynić do rozwoju międzynarodowego AccorHotels, jednej ze sztandarowych firm francuskich. Sukces Grupy, wysoka jakość zarządzania sprawiły, że AccorHotels stały się jedną z wizytówek francuskiej gospodarki.” Sebastien Bazin, prezes zarządu of AccorHotels dodał: „Zarząd cieszy się z przyszłej współpracy. Miedzynarodowe doświadczenie Nicolasa Sarkozy i jego rozległą wiedza geopolityczna są dla Grupy wielkimi atutami.”

Rada przyjęła również rezygnację Nadra Moussalem z funkcji dyrektora (po sprzedaży pakietu akcji Accor przez jego firmę Colony Capital’s. Nadra Moussalem był członkiem Rady przez ostatnie 12 lat. Jego miejsce w Radzie, jako niezależny Dyrektor, objął Nicolas Sarkozy, były prezydent Francji. Jednocześnie przyjęto plan finansowy na rok 2018. (TC)

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics