Corendon Airlines – Nowy przewoźnik regularny na Lotnisku Chopina. Promocje na wakacje 2021
Aktualnosci Transport

Corendon Airlines – Nowy przewoźnik regularny na Lotnisku Chopina. Promocje na wakacje 2021

Od kwietna br. na Lotnisku Chopina pojawi się na stałe Corendon Airlines. Przewoźnik będzie oferował bezpośrednie loty z Warszawy do słonecznych miejsc śródziemnomorskich – do Antalyi, na Rodos oraz na Kretę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich korzystających z usług Lotniska Chopina. W ofercie stołecznego portu pojawia się nowy przewoźnik regularny. Dla podróżnych oznacza to kolejne ciekawe kierunki, a dla lotniska zapowiedź owocnej współpracy.

Współpraca z Corendon Airlines pomoże nam rozszerzyć siatkę lotów w sezonie wakacyjnym 2021. Kierunki oferowane przez przewoźnika zawsze były w czołówce, jeśli chodzi o popularność, dlatego też liczymy na to, że zostaną dobrze przyjęte przez pasażerów – powiedział Piotr Rudzki, rzecznik prasowy stołecznego portu.

Corendon Airlines to turecka linia lotnicza powstała w 2004 roku. Jej głównym węzłem komunikacyjnym jest port lotniczy Antalya. Linie lotnicze Corendon Airlines poszerzają swoje działania na polskim rynku – dotychczas przewoźnikowi udało się nawiązać współpracę z większością touroperatorów w Polsce.

Loty Corendon Airlines realizowane będą z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Firma zapowiedziała zastosowanie ulepszonych procedur ochrony zdrowia i dezynfekcji. Ponadto wszystkie samoloty Corendon Airlines wyposażone będą w wysokowydajne filtry HEPA, które całkowicie oczyszczają powietrze w pomieszczeniach nawet co 2-3 minuty.

Aktualne oferty i promocje można znaleźć na stronie przewoźnika: https://www.corendonairlines.com/pl?gclid=CjwKCAiAsOmABhAwEiwAEBR0ZkF_x2j9YOcesbLBGZ1g5IYtOQ0_cmSHuJtG3o4cQocU_7C1qd__DhoCRS4QAvD_BwE

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics