Darmowe testowanie nart podczas NARODOWEGO SKI TESTU w Kasina SKI
Narty sport

Darmowe testowanie nart podczas NARODOWEGO SKI TESTU w Kasina SKI

Nie wiecie jakie narty lub deskę kupić? MarzyCIE o nowym sprzęcie, a nie chcielibyście ryzykować zakupu w ciemno? Chcielibyście w jednym miejscu i czasie sprawdzić ofertę wielu producentów? Możecie wybrać się na „NARODOWY SKI TEST 2019” – pierwsząedycję „SNOW EXPO na śniegu”. W dniach 12 – 13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI niedaleko Krakowa odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu.

  • Absolutnie za darmo będzie można zobaczyć i przetestować (!) narty i deski BLOSSOM, DYNASTAR, ELAN, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, VOLKL, WED’ZE.  Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów.

W Kasinie Wielkiej spotkają się najwięksi pasjonaci narciarstwa i snowboardu. Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20.

Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.

Kasina SKI  to całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy i stacja narciarska zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. 

W sezonie 2018/2019 stacja narciarska wprowadziła kolejne innowacje i nowości. Zbudowano  nowy system naśnieżania Technoalpin, dzięki czemu Kasina SKI jest w stanie naśnieżyć swoje trasy w 120 godzin, czyli 2 razy szybciej, niż dotąd. Poszerzona została również trasa pod wyciągiem z nowym połączeniem z głównym stokiem. W miejsce starego wyciągu dla początkujących została zainstalowana taśma Sunkids oraz nowy Kubusiowy plac zabaw.

„SNOW EXPO na śniegu” oraz NARODOWY SKI TEST to dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w Kasina SKI. Więcej informacji na www.snowexpo.pl

PROGRAM NARODOWY SKI TEST SOBOTA, 12 stycznia 2019:

9.00 – 15.00 – pierwsza część testów, w jej trakcie przewidujemy godzinę (11.00 – 12.00) dla zaproszonych gości VIP i dziennikarzy

18.00 – 20.00 – druga część testów

PROGRAM NARODOWY SKI TEST NIEDZIELA, 13 stycznia 2019:

9.00 – 15.00 – testy

 

Partnerem honorowym SNOW EXPO jest Polski Związek Narciarski

Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO  jest firma RENAULT POLSKA

Partnerem sportowym SNOW EXPO  jest firma DECATHLON POLSKA

 

pastedGraphic_1.png

DOJAZD DO KASINY – Kasina Ski znajduje się w Kasinie Wielkiej w Małopolsce:

  1. Dojazd własny – Kierunek z Krakowa na Mszanę Dolną, Limanową. Własny transport jest wygodny i szybki
  2. Dojazd komunikacją publiczną – połączenia z Krakowa do Mszany Dolnej, a stamtąd do Kasiny Wielkiej

  3. Darmowy Skibus z Krakowa do Kasiny Ski

Kasina Ski dla swoich klientów uruchamia w sezonie zimowym darmowego Ski Busa, który kursuje 7 dni w tygodniu (4 x dziennie). Mieszkańcy Krakowa, Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i Wiśniowej mają możliwość bezpłatnego dotarcia do ośrodka narciarskiego. Ski Bus jednorazowo pomieści 30 osób wraz ze sprzętem narciarskim.  

Trasa Ski Busa:

Kraków Płaszów – Wieliczka-Gdów – Dobczyce – Wiśniowa – Kasina:

Poniedziałek-Niedziela 7:00, 10.00, 13.05, 17.20

Kasina – Wiśniowa – Dobczyce – Gdów – Wieliczka – Kraków Płaszów 

Poniedziałek-Niedziela  11.50, 14.15, 16.10, 22.10

Miejsca postojowe:

Kraków Płaszów – dworzec PKP

Wieliczka parking Kopalnia Soli/Restauracja Kopalnia Smaku

Gdów Biedronka

Dobczyce dworzec dla busów (ul. Witosa)

Kasina SKI

TELEFONICZNA REZERWACJA MIEJSC SKI BUSA: 789 443 547

źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics