DoubleTree by Hilton – najlepszy nowy hotel w Polsce
Aktualnosci Hotele Nieruchomości

DoubleTree by Hilton – najlepszy nowy hotel w Polsce

Wrocławski hotel DoubleTree by Hilton został wyróżniony prestiżową nagrodą Eurobuild Awards. Według Jury złożonego z ekspertów branży hotelarskiej obiekt jest najlepszym nowym hotelem 2016 roku w Polsce.

Eurobuild Awards przyznawane są firmom działającym w branży budowlanej i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku magazyn Eurobuild zorganizował siódmą już edycję konkursu w 30 kategoriach. O nagrodę New Hotel of the Year, Poland ubiegały się obiekty, które otwarto w okresie od października 2015 roku do września 2016 roku. Hotelem roku został DoubleTree by Hilton Wroclaw zaprojektowany przez Gottesman–Szmelcman Architecture – inwestycja Wings Properties. Obiekt pokonał sześć innych z całego kraju – trzy z Gdańska i po jednym z Katowic, Krakowa i Łodzi.
Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw, powiedział: „Ustanowiliśmy nowy standard i zaproponowaliśmy świeże podejście do usług hotelarskich. Cieszymy się, że dostrzegli to eksperci, którzy mają przekrojowy pogląd na polski rynek branży hotelarskiej. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju.”
Wrocławski hotel sieci DoubleTree by Hilton działa w wielofunkcyjnym kompleksie OVO Wrocław. Dzięki bogatemu wachlarzowi udogodnień OVO Wrocław goście niebawem będą mieli bezpośredni dostęp m.in. do ekskluzywnego klubu fitness z basenem Holmes Place, strefy urody Kandra SPA, baru z sokami, a także kawiarni i restauracji umiejscowionych na zielonym dziedzińcu obiektu. Dodatkowo w pierwszej połowie 2017 roku otworzy się tutaj kasyno. OVO Wrocław wyróżnia futurystyczna architektura oraz innowacyjne wykorzystanie Corianu jako zewnętrznej okładziny budynku.

Asaf Gottesman, współzałożyciel Gottesman Szmelcman Architecture, dodał: „Stworzyliśmy obiekt otwarty, kreujący nową jakość przestrzeni miejskiej, a przy tym płynnie wpisujący się w architekturę Wrocławia. W OVO Wrocław różne funkcje łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają. Hotel sieci DoubleTree by Hilton, z jej filozofią przyjaznej atmosfery i usług na najwyższym poziomie, doskonale komponuje się z wizją OVO Wrocław.”
Jak co roku jury składało się z ekspertów sektora hotelarskiego – tym razem było to w sumie 19 osób. Na podstawie swojej fachowej wiedzy ocenili zgłoszone obiekty. Pod uwagę brane były między innymi: historia rozwoju hotelu, warunki rynkowe, początkowa frekwencja oraz ogólna reputacja w branży.

Ewa Andrzejewska, redaktor naczelna magazynu „Eurobuild Central & Eastern Europe”, skomentowała: „Wyróżniliśmy projekt, który naszym zdaniem najlepiej spełniał kryteria konkursowe i wyróżnił się na tle pozostałych. DoubleTree by Hilton Wroclaw jest przykładem trendu łączenia różnych usług i zapewniania najwyższego standardu obsługi w spójny, przemyślany sposób, dostosowany do oczekiwań najbardziej wymagających.”
DoubleTree by Hilton Wroclaw w OVO Wrocław jest pierwszym hotelem sieci na Dolnym Śląsku i czwartym w Polsce. Od momentu otwarcia notuje bardzo wysoki poziom rezerwacji. Znajduje się tutaj 189 wysokiej klasy pokojów i apartamentów, w tym apartament prezydencki z atrakcyjnym widokiem na park, a także nowoczesny Executive Lounge. DoubleTree by Hilton Wroclaw to również OVO Bar & Restaurant, patio otwarte dla mieszkańców Wrocławia oraz światowej klasy zaplecze konferencyjne. Imponujący wizualnie hotel może także służyć jako idealne miejsce na przyjęcia, oferując salę balową.

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics