Emirates najlepszą linią lotniczą na świecie według plebiscytu TripAdvisor
Aktualnosci Transport

Emirates najlepszą linią lotniczą na świecie według plebiscytu TripAdvisor

Przewoźnik zdobywa najwięcej nagród otrzymując pięć wyróżnień – w kategoriach „najlepsza linia lotnicza na świecie”, „najlepsza linia lotnicza – Bliski Wschód i Afryka”, „najlepsza klasa ekonomiczna”, „najlepsza klasa pierwsza” oraz „10 najlepszych linii lotniczych na świecie”

Wtorek, 11 kwietnia 2017 r. – Dubaj, ZEA – Linie Emirates zdobyły tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w inauguracyjnej edycji plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla przewoźników. Oprócz nagrody głównej do przewoźnika powędrowały cztery wyróżnienia – najwięcej wśród wszystkich nagrodzonych – dla najlepszej linii w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, a także za najlepszą klasę ekonomiczną, najlepszą klasę pierwszą oraz w kategorii „10 najlepszych linii lotniczych na świecie”.

W tym roku serwis TripAdvisor po raz pierwszy wprowadził w swoim słynnym plebiscycie Travelers’ Choice® Awards kategorię dla linii lotniczych. Nagrody przyznawane są najlepszym przewoźnikom na podstawie liczby oraz przychylności recenzji i ocen wystawionych przez użytkowników z całego świata w okresie 12 miesięcy.

– Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w tegorocznym plebiscycie TripAdvisor Travelers’ Choice Awards to dla nas ogromny zaszczyt. Fakt, że wyróżnienia są przyznawane na podstawie bezstronnych opinii świadczy o tym, jak bardzo staramy się zapewnić naszym pasażerom najwyższą jakość obsługi. Chcielibyśmy, żeby podróżni zawsze wybierali linie Emirates. Dlatego nieustannie inwestujemy w produkty i usługi we wszystkich klasach, a nasz zespół robi wszystko, aby zapewnić klientom najlepszą jakość usług w samolotach i na lotniskach każdego dnia – powiedział Sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

– Mamy zaszczyt ogłosić wyniki inauguracyjnego plebiscytu Travelers’ Choice® Awards dla linii lotniczych, który ułatwi podróżującym świadomy wybór przewoźnika na podstawie doświadczeń użytkowników serwisu TripAdvisor – powiedział Bryan Saltzburg, dyrektor TripAdvisor Flights. – Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie przyznany przez użytkowników serwisu TripAdvisor to dla Emirates ogromne wyróżnienie, które świadczy o tym, że przewoźnik zawsze na pierwszym miejscu stawia doskonałą obsługę pasażera – dodał.

Emirates to największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, a ich rozbudowana siatka połączeń oferuje pasażerom loty do 155 kierunków w 83 krajach na 6 kontynentach. Przewoźnik jako pierwszy i jedyny na świecie dysponuje flotą pasażerską złożoną w całości z Airbusów A380 i Boeingów 777, która należy do najmłodszych i najnowocześniejszych w branży.

Niedawno linie zapowiedziały wielomilionowy program modernizacji wyposażenia kabin samolotów, obejmujący między innymi nowy salon pokładowy flagowego samolotu przewoźnika – A380 – który będzie można podziwiać już w lipcu tego roku. Ponadto wprowadziły ostatnio nową ofertę ekskluzywnych produktów w klasach pierwszej i biznes. Wśród nowości znalazły się pierwsze na świecie zestawy odzieży nawilżającej w klasie pierwszej, luksusowe koce, produkty do pielęgnacji skóry marki VOYA oraz nowe komplety akcesoriów firmy Bulgari. W ostatnim roku przewoźnik zainwestował także w szereg nowych produktów dla pasażerów podróżujących klasą ekonomiczną, między innymi w pierwsze na świecie interaktywne zestawy akcesoriów czy ekologiczne koce wykonane w całości z przetworzonych plastikowych butelek.

O stronie TripAdvisor

TripAdvisor® to największa na świecie strona turystyczna*, która pozwala podróżnym w pełni wykorzystać każdą podróż. Znajdują się na niej sprawdzone porady milionów podróżnych, w tym 465 milionów recenzji i opinii na temat 7 milionów baz noclegowych, restauracji i atrakcji turystycznych. W serwisie użytkownicy znajdą także bogatą ofertę lotów i usług ułatwiających planowanie wyjazdu – w tym narzędzia pozwalające przeszukiwać ponad 200 witryn w celu znalezienia najlepszych cen obowiązujących w hotelach i rezerwacji noclegu. Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor tworzą największą społeczność podróżnych na świecie. Są one odwiedzane średnio przez 390 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie** w 49 krajach świata.

  • Źródło: comScore Media Metrix na zlecenie strony TripAdvisor, zasięg ogólnoświatowy, listopad 2016

** Źródło: Pliki dziennika strony TripAdvisor, III kwartał 2016

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 257 szerokokadłubowych maszyn, w tym 15 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 221 samolotów o wartości ponad 108 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 155 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics