IBTM ASIA PACIFIC: JUŻ W CZERWCU 2021
Aktualnosci Azja BIZNES MICE

IBTM ASIA PACIFIC: JUŻ W CZERWCU 2021

IBTM ASIA PACIFIC zainauguruje swoją działalność już w czerwcu przyszłego roku (2021). Premierowa edycja targów IBTM Asia Pacific odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Marina Bay Sands Expo and Convention Centre w Singapurze. Organizatorem jest firma Reed Travel Exhibitions. Wydarzenie to nowe targi branży MICE w regionie Azji i Pacyfiku. Z powodu pandemii inauguracja targów została presunięta na przyszły rok, aby przybyła na nie jak największa liczba wystawców i hosted buyersów.

Wydarzenie zostanie zorganizownane zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Singapore Safe Business Events. Ma ono na celu zachowanie reżimu sanitarnego, ale także szeregu innych zasad związanych z podróżami, przemieszczaniem się po mieście i w hali targowej.

Dla naszych klientów z całego świata ważna jest możliwość odbycia osobistych spotkań. Szczególnie teraz, gdy branża odczuwa regres. Dlatego zdecydowaliśmy się na przesunięcie dat naszej imprezy, aby jak najwięcej osób mogło dołączyć do nas na miejscu, w Singapurze – powiedział Michael Jones, manager ds. wydarzeń w IBTM Asia Pacific. – Wdrażając tzw. „Event Industry Resilience Roadmap” stopniowo otwieramy granice i bezpiecznie wracamy do organizacji wydarzeń. Cieszymy się, że IBTM właśnie w Singapurze będzie gospodarzem swoich pierwszych targów poświęconych regionowi Azji i Pacyfiku. To dla nas dowód dużego zaufania – dodał Edward Koh, executive director w Singapore Tourism Board.

IBTM Asia Pacific jest wydarzeniem sygnowanym pod marką IBTM, organizatora m.in. IBTM World w Barcelonie, IBTM Americas w Meksyku, IBTM China w Pekinie, IBTM Arabia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i IBTM Africa w Republice Południowej Afryki. W targach wezmą udział międzynarodowi, regionalni i lokalni organizatorzy spotkań oraz meeting plannerzy, którzy pojawią się na nich w charakterze hosted buyersów. Podczas dwóch dni (pierwotnie impreza miała trwać trzy dni) zaplanowano szereg rozmów B2B (umawianych wcześniej), a także sesje edukacyjne i wydarzenia towarzyszące.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie : www.ibtmasiapacific.com

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: