Inauguracja IT&CMA i CTW
Azja BIZNES MICE

Inauguracja IT&CMA i CTW

Dzisiaj wystartowało IT&CMA i CTW APAC 2020, największe wydarzenie w branży MICE i Corporate Travel Event, w Azji Południowo-wschodniej. Targi, które po raz pierwszy odbywają się wirtualnie potrwają aż 5 dni, w czasie których uczestnicy mogą odbywać spotkania, odwiedzać wirtualne stoiska wystawców oraz uczestniczyć w wykładach i licznych prelakcjach tematycznych. Nie zabraknie też quizów z nagrodami oraz witrualnych podróży do ciekawych miejsc.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image003.jpg

Tematem pierwszego dnia targów jest „Inwestowanie w przyszłość branży” Według licznych ekspertów działanie przedsiębiorstwa jest nierozerwalnie związane z funkcjonowaniem zespołu. A te są mocno redukowane ostatnimi czasy. Ważna jest zatem odpowiedź na pytanie, w jaki sposób dzisiejsze działania na rzecz przekwalifikowania i podnoszenia kwalifikacji wpłyną na realizowanie w przyszłości imprez biznesowych?

Ważnym punktem targów są sesje networkingowe, dające możliwość nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych. W tej edycji organizatorzy przewidują również nawiązywanie znajomości branżowych w formie aktywizującej uczestników poprzez specjalnie zaprojektowane do tego gry.

Program wydarzenia jest dostępny tutaj: https://itcma.com/programme.html#Schedule

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by ExactMetrics