ITE HCMC 2017 – największe międzynarodowe targi turystyczne w Wietnamie
Aktualnosci Azja BIZNES Wietnam

ITE HCMC 2017 – największe międzynarodowe targi turystyczne w Wietnamie

Tysiące firm turystycznych potwierdziło swój udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITE HCMC 2017 w Wietnamie. Impreza odbędzie się w mieście Ho Chi Minh City, w dniach 7-9 września w Sajgońskim Centrum Targowo-Konferencyjnym (SECC).

Już po raz 13 ITE HCMC 2017 stwarza duże perspektywy zwiększenia rozpoznawalności firm uczestniczących w targach w oczach profesjonalistów z branży turystycznej i wymagających konsumentów oraz deje okazję dla rozwoju marketingu.

Setki wystawców oraz tysiące regionalnych i lokalnych przedstawicieli sektora turystyki korzysta z tej największej globalnej platformy turystycznej w regionie Mekongu. Targi stwarzają możliwości współpracy, dostęp do głównych zainteresowanych stron oraz zdobycie kluczowych informacji biznesowych w tym rozwijającym się przemyśle.

Organizatorzy zachęcają wszystkie firmy z branży turystycznej do wzięcia udziału w ekskluzywnym wydarzeniu, które w dniach 7 i 8 września br. jest otwarte tylko dla profesjonalistów z branży turystycznej.

W tętniącym życiem mieście Wietnamu, Ho Chi Minh uczestnicy mają możliwość dotarcia do nowych rynków zbytu oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Wstępnej rejestracji można dokonać na stronie itehcmc.com

Bezpośredni link do rejestracji tutaj


Informacje o targach:

Data: 7 i 8 września 2017

(wyłącznie dla przedstawicieli branży – wymagana wcześniejsza rejestracja)

9 Września 2017

(zarówno dla przedstawicieli branży jak i ogółu odwiedzających)

Miejsce: Saigon Exhibition & Convention Center (SECC)

Źródło: materiały prasowe

zdjęcia: Vietravel, ITE HCMC

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics