Rekordowa frekwencja podczas jubileuszowej edycji targów IT&CM Asia w Bangkoku
Aktualnosci Azja BIZNES MICE Tajlandia

Rekordowa frekwencja podczas jubileuszowej edycji targów IT&CM Asia w Bangkoku

W dniach 26-28 września 2017r., w Bangkoku, stolicy Tajlandii odbędzie się jubileuszowa edycja IT&CM Asia. W tym roku targi obchodzą swoją 25. rocznicę a organizatorzy spodziewają rekordowej frekwencji oraz bardzo dobrych wyników finansowych. Na podstawie dotychczasowych zgłoszeń, zaobserwowano już gigantyczne zainteresowanie wydarzeniem wśród wystawców z dużym potencjałem biznesowym.

Na podstawie badania przeprowadzonego na zlecenie IT & CMA, obejmującego ilość zamówień składanych w trakcie oraz po targach IT & CMA 2016 stwierdzono, że 70% nabywców dokonało zakupów w ciągu 6 miesięcy od zakończenia imprezy, podczas gdy zakładano, że firmy te złożą zamówienia w ciągu najbliższych 12. miesięcy.

Targi wygenerowały obrót wartości 241,4 miliona dolarów amerykańskich (209 milionów Euro). Świadczy to dobitnie o zainteresowaniu rynkiem Azji i Pacyfiku obserwowanym wśród wykwalifikowanych i doświadczonych przedstawicieli biznesu. Zamawiane produkty i usługi obejmowały między innymi: doradztwo w zakresie zakwaterowania, konferencji i spotkań, usługi transportowe, wyjazdy motywacyjne i usługi związane z prezentacją podczas targów.

Zaproszenie bezpłatne

dla Hosted Buyers na IT&CMA i CTW Asia-Pacific w Tajlandii

Redakcja Travel Compass wraz z organizatorem targów IT&CMA i CTW Asia-Pacific zapraszają profesjonalistów z branży spotkań do udziału w programie hosted buyers. Targi będące jedynym na świecie wspólnym spotkaniem MICE i partnerów Corporate Travel odbędą się 26-28 września 2017 w Tajlandii, w Biznes Convention Centre (BCC) w Bangkoku. Obydwa wydarzenia są dla uczestników niezależnymi platformami do zawierania kontraktów, nauki i kontaktów bezpośrednich. IT&CMA i CTW Asia-Pacific są organizowane przez TTG Events, grupę TTG Asia Media.

Link do akredytacji:  

http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcma_buyer.asp?code=Travelcompass

(TC)

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics