Kim jest Wielka Stopa
LIFESTYLE

Kim jest Wielka Stopa

Wielka Stopa to ogromny i włochaty stwór, który z wyglądu przypomina połączenie człowieka i nad wyraz rozwiniętej małpy. Osobnik ten zamieszkuje lesiste górskie przestrzenie Ameryki Północnej. Rdzenni Amerykanie, którzy wiedzieli o jego istnieniu znacznie wcześniej niż my, zwykli określać go jako „Sasquatch”. Dla nich Wielka Stopa nie jest żadnym potworem, lecz strażnikiem lasu.

Wielka Stopa bywa trochę nieokrzesany i z tego właśnie powodu żadnemu człowiekowi nie udało się podejść do niego wystarczająco blisko, żeby pstryknąć fotkę. Bardzo trudno jest go więc dokładnie opisać, ale wiemy, że jest bardzo wysoki, ma od dwóch do trzech metrów wysokości (dwukrotność wzrostu normalnego dzieciaka!), a na szerokość jest rozmiarów co najmniej goryla… który ma zasadniczo około metra siedemdziesięciu wzrostu. Wielka Stopa ma ogromną siłę, która pozwala mu z łatwością rzucać całymi drzewami czy nawet głazami. Jeśli dodać do tego jego fantastyczną zwinność – potrafi przemierzać leśne knieje, skacząc z głazu na głaz i wspinać się błyskawicznie na najwyższe drzewa jakby był małą małpką – rysuje się portret naprawdę hardego zawodnika!

 

Być może Wielka Stopa ma jeszcze inne moce, o których istnieniu nie zdążyliśmy się dowiedzieć, jak chociażby umiejętność rozmawiania ze zwierzętami lub słuch absolutny, który działa na ponad kilometr…
Wielka Stopa ma też wielką tajemnicę, o jej istnieniu przekonają się widzowie animacji „Mała Wielka Stopa”, która już 28 lipca pojawi się w kinach.

MAŁA WIELKA STOPA
(Son of a Big Foot)
PREMIERA: 28 lipca 2017

Reżyseria: Ben Stassen („Żółwik Sammy”, „Robinson Crusoe”)

Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „ŻÓŁWIK SAMMY”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”, „MINIONKI”.
Nikt ich nie widział, ale wszyscy o nich słyszeli. Yeti!
A gdybyś pewnego dnia odkrył, że jesteś jednym z nich?

Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej nie-zwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

O rety! Jestem Yeti!

Zwiastun: https://youtu.be/ov__OGoHYhU

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics