Aktualnosci Azja BIZNES

MarketHub Asia startuje w Bangkoku

MarketHub Asia odbędzie się już w listopadzie br. w stolicy Tajlandii, Bangkoku.

Gospodarzem nadchodzącej edycji MarketHub Asia będzie luksusowy hotel Amari Watergate w Bangkoku. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Gdzie dalej?” i obejmie cykl interaktywnych sesji oraz paneli dyskusyjnych co umożliwi nawiązywanie kontaktów mających na celu promowanie rozwoju biznesu i innowacji.

Liderzy z branży turystycznej podzielą się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami z uczestnikami wydarzenia. Przewidziana jest wymiana doświadczeń między wieloma ekspertami branżowymi, pomoc w kształtowaniu przyszłości podróży w regionach Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.

MarketHub Asia to wydarzenie dostępne wyłącznie za zaproszeniami, w którym biorą udział kluczowi partnerzy Hotelbeds z całego regionu Azji i Pacyfiku oraz Bliskiego Wschodu.

Poprzednie edycje MarketHub, które odbyły się na początku tego roku w Amsterdamie i Cancun, odniosły ogromny sukces, przyciągając profesjonalistów z branży i czołowych liderów chętnych do współpracy, odkrywania pojawiających się trendów i prezentowania odporności oraz zdolności adaptacji branży w stale zmieniającym się środowisku.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics