MEET THE BIDDER już 14 czerwca
Aktualnosci BIZNES MICE Polska Targi

MEET THE BIDDER już 14 czerwca

Już niedługo, we wtorek 14 czerwca 2022 w hotelu WESTIN WARSAW odbędzie się długo oczekiwana 30 Jubileuszowa Edycja MEET THE BIDDER SMART Fairs. Tym razem z udziałem Arabii Saudyjskiej jako Złotego Partnera.

  • Wydarzenie przyciąga wielu usługodawców z całego świata chętnych do promowania swoich usług na polskim rynku turystycznym. Organizatorzy mają też potwierdzenie zaangażowania Arabii Saudyjskiej jako Złotego Partnera. Będzie to okazja, aby dowiedzieć się więcej o najbardziej ekscytującym kierunku turystycznym na świecie, jego bogatej ofercie kulturalnej i dziedzictwie kulturowym. Arabia Saudyjska to kraj pełen różnorodnych krajobrazów, jednocześnie z szeroką ofertą rozrywkową.

Wielu interesujących Wystawców zapowiedziało swoją obecność na wydarzeniu. Będzie z nami przekrój biur podróży i DMC: z Etiopii, Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Francji, Wietnamu, Jamajki i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przedstawiciele wiodących sieci hotelowych jak Barcelo, Melia, Movenpick,  Kempinski, Gloria, Vienna House zaprezentują swoje oferty. O możliwości współpracy opowiedzą także narodowe lub regionalne biura promocji – Grecji, Brandenburgii, Lwowa, Jamajki. 

Jak zawsze organizatorzy są otwarci na dostawców nowych technologii, po raz kolejny goszcząc firmę IncentiveApp

Każdy aktywny Uczestnik tego wydarzenia będzie miał szansę przy odrobinie szczęścia wygrać w naszej grze MICE Bingo pobyt w egzotycznym hotelu, gadżet związany z podróżami.  

Organizatorzy liczą, że nieco luźniejszy tydzień dzięki wolnemu czwartkowi pozwoli na udział jeszcze większej ilości Uczestników niż w trakcie wiosennej udanej edycji, z której fotoreportaż można znaleźć na naszej stronie internetowej. Relacje prasowe również pojawiły się w wielu publikacjach partnerów medialnych – krajowych i zagranicznych. 

Arabia Saudyjska jest Złotym Partnerem 30 Jubileuszowej Edycji MEET THE BIDDER SMART Fairs. Wśród Partnerów MTB są SITE i SOIT, a po stronie mediów THINK MICE, MICE Poland, Business Traveller,  Świat, nowaturystyka.pl, WASZA TURYSTYKA, Travel Compass oraz Rynek Turystyczny.

Na uwagę zasługuje udział międzynarodowych przedstawicieli mediów: MICE & TOURISM around the world e-magazine oraz EVINTRA.

Warto podkreślić, że na tych, którzy tego dnia będą z nami, czeka jeszcze Niespodzianka Jubileuszowa.  

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Udział jest bezpłatny ale należy zarejestrować się poprzez formularz na stronie internetowej:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics