Nowe połączenie lotnicze z Warszawy do Mombasy (Kenia)
Aktualnosci Kenia Transport

Nowe połączenie lotnicze z Warszawy do Mombasy (Kenia)

Polska linia czarterowa Small Planet rozpoczęła loty na trasie z Warszawy do Mombasy, położonej nad Oceanem Indyjskim w Kenii.

Samolot Airbus A321, wraz ze 186 pasażerami, realizujący swój dziewiczy lot na tej trasie, dotarł do Mombasy w połowie lipca br. Załoga wraz z pasażerami została powitana na międzynarodowym lotnisku Moi International Airport przez Sekretarza Ministerstwa Turystyki Kenii Pana Najiba Balala oraz ważnych przedstawicieli branży turystycznej.

To połączenie czarterowe, podobnie jak kilka innych, będzie objęte kenijskim programem zachęt rządowych przygotowanych dla nowych oraz wznowionych połączeń lotniczych, których portem docelowym jest Mombasa. Program obejmuje m.in. zniesienie opłat za lądowanie oraz bonus w kwocie 30 USD za każdego pasażera.

Lot z Warszawy do Mombasy był zrealizowany w imieniu TUI Poland, wchodzącego w skład największego na świecie koncernu działającego w branży turystycznej. W planach jest przewiezienie z Polski do Mombasy ponad 2000 osób w okresie do końca listopada br. Loty w sezonie będą odbywały się raz w tygodniu a ich cena zaczyna się w przedsprzedaży od ok. 1750 PLN za osobę. Rezerwacji można dokonać na stronie TUI Poland. (link)

Źródło: Materiały Prasowe

Zdjęcia: ST

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics