Nowy portal MICE promujący Tajlandię
Aktualnosci Azja BIZNES Tajlandia

Nowy portal MICE promujący Tajlandię

Bangkok, 03.11.2016r. Uruchomiony został nowy portal branży MICE promujący Tajlandię. Portal dedykowany jest szczególnie do międzynarodowych nabywców z branży i planistów korporacyjnych.

Według twórców – IMAGE Asia Events, portal jest pierwszą i jedyną interaktywną platformą dla branży MICE w Tajlandii, która promuje kraj na imprezach biznesowych, łączy dostawców z nabywcami i udostępnia wiadomości z branży MICE.

Według Grenville Fordham, założyciela i dyrektora zarządzającego IMAGE Asia Events, portal meetinthailand.com zadebiutuje najpierw z ofertą Phuket’u. Rozpoczęto też już prace nad drugą fazą, która obejmuje Koh Samui, Krabi, Khao Lak i na końcu Bangkok.

Dostawcy MICE uzyskują dostęp do portalu i aktualizują informacje o swoich produktach w bezpiecznym środowisku back-end. Nabywcy zaś mogą wyszukiwać dostawców za pomocą zautomatyzowanych funkcji RFP jednocześnie kierując interaktywną listą kontrolną, umożliwiającą kontrolę podejmowanych działań biznesowych, spotkań oraz nadzór nad eventami.

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics