Phuket w Tajlandii otwiera się na zagranicznych turystów
Aktualnosci Azja Tajlandia

Phuket w Tajlandii otwiera się na zagranicznych turystów

 Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) poinformował branżę turystyczną, że projekt „Phuket Sandbox” wystartuje zgodnie z planem od 1 lipca 2021 r. Gubernator TAT, pan Yuthasak Supasorn, podpisał list w dniu 27 maja 2021 r., potwierdzając aprobatę Centrum Administracji Sytuacji Gospodarczej (CESA), której przewodniczy premier generalny Prayuth Chan-o-cha. CESA zatwierdziła przedstawiony przez TAT plan otwarcia Phuket dla gości z zagranicy, którzy zostali w pełni zaszczepieni szczepionkami COVID-19 i którzy po przybyciu do prowincji uzyskali wynik negatywny

Zatwierdzony plan, który ma wejść w życie 1 lipca 2021 r., przewiduje, że nie będzie kwarantanny dla gości zagranicznych, którzy pozostaną na Phuket przez co najmniej siedem (7) nocy przed podróżą w inne miejsce. Plan ma na celu przyspieszenie ożywienia krajowego przemysłu turystycznego i utorowanie drogi do ponownego otwarcia innych miejsc turystycznych w Tajlandii” – powiedział Yuthasak.

Ponadto TAT zobowiązuje się do współpracy z partnerami z branży turystycznej, w celu zapewnienia sprawnego i pomyślnego otwarcie Phuket’u. Obejmuje to współpracę w zakresie informowania o gotowości Phuket do przyjmowania międzynarodowych gości, podejmowanie działań marketingowych i wspólnych działań promocyjnych w celu wygenerowania ruchu turystycznego na Phuket w trzecim kwartale (lipiec – wrzesień) tego roku i później.

Regularne aktualizacje dotyczące przygotowań Phuket do bezpiecznego otwarcia dla międzynarodowych gości są dostępne w oficjalnej stronie TAT, www.tatnews.org .

TAT chciałby podziękować za nieustające wsparcie Amazing Thailand. Jesteśmy przekonani, że nasze partnerstwo przyczyni się do lepszego jutra dla turystyki w Phuket i ogólnie w Tajlandii” – podsumował Yuthasak.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics