Aktualnosci Malediwy Polska Transport

Rajskie Malediwy bezpośrednio z Lotniska Chopina

Rajskie Malediwy są już dostępne bezpośrednio z Lotniska Chopina. Kraj położony na 26 atolach na wodach Oceanu Indyjskiego. Piaszczyste plaże, rafy koralowe oraz ciepłe morze. Egzotyczny świat i wymarzone miejsce na podróż życia – Malediwy już dostępne w siatce połączeń Lotniska Chopina. Odpoczynek od zimowej zawieruchy i zbliżającej się odwilży, wyprawa w tropikalny klimat oraz błogi wypoczynek w malowniczych okolicznościach przyrody – Itaka wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT umożliwiają swoim klientom bezpośrednie loty czarterowe z Lotniska Chopina w Warszawie na rajskie Malediwy.

Malediwy to kolejny, po Zanzibarze i Dominikanie, kierunek z bezpośrednim i komfortowym przelotem Dreamlinerem. Cieszymy się, że Polacy chcą podróżować, że wciąż pytają o nowe kierunki i wybierają Itakę, największego polskiego touroperatora na organizatora swoich egzotycznych podróży – powiedział Piotr Henicz, Wiceprezes Biura Podróży Itaka.

Jak zaznacza Piotr Rudzki, rzecznik Lotniska Chopina, nadchodzące wakacje, to jeden z najbardziej oczekiwanych sezonów w lotnictwie cywilnym. – Już teraz dostrzegamy wyraźną tendencję wzrostową w ruchu czarterowym. W styczniu z takiej oferty skorzystało o ponad 50 procent więcej osób niż w grudniu ubiegłego roku. To dobry prognostyk na nadchodzące miesiące.

Dla polskich turystów Malediwy są dostępne bez wiz. Wymagane są jednak testy na obecność COVID-19 (do 6 maja 2021 koszt testu RT-PCR jest w cenie wyjazdu). Przeloty bezpośrednie będą odbywały się raz w tygodniu. Organizowane są przez PLL LOT samolotem typu Boeing B787-9 Dreamliner, a lot trwa około 10 godzin.

Aktualna siatka połączeń z Lotniska Chopina w Warszawie jest dostępna jest pod linkiem: https://lotnisko-chopina.pl/pl/siatka-polaczen.html

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics