Ruszyła rejestracja na Meeting Industry Sustainability Forum
Aktualnosci BIZNES MICE Polska

Ruszyła rejestracja na Meeting Industry Sustainability Forum

Rejestracja na Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023 jest już otwarta! To wydarzenie, poświęcone tematyce ESG (Environmental, Social, Governance) w podróżach służbowych i kongresach, odbędzie się 21 listopada 2023 roku w Warszawie. Organizatorzy zapraszają liderów ESG biznesu, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii ESG w korporacjach (menedżerowie ESG, procurement officers) oraz przedstawicieli branży turystycznej.

Forum gościć będzie liczne grono ekspertów i uczestników z zagranicy i jest prowadzone w języku angielskim. Forum zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) oraz Polskiej Organizacji Turystycznej (POT).

Rejestracja dostępna jest na stronie www.congressesg.com

Paneliści:
W Forum uczestniczą eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym:
• Dr. Dusan Borovcanin, CEO Serbia Convention Bureau, który przedstawi drogę do wygranej nominacji na Professional EXPO 2027 w Belgradzie,
• Maciej Mazur, CEO Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), organizator największych targów poświęconych elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej.
• Maximilian Wenger Oehn, COO firmy Liberty, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zrównoważonych praktyk w podróżach służbowych.

O Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023:

Wydarzenie poświęcone tematyce zrównoważonych praktyk w branży kongresowej oraz podróżach służbowych. Forum ma na celu promowanie idei ESG oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ekspertów z tej dziedziny na zasadzie prezentacji oczekiwań liderów biznesu oraz wprowadzanych rozwiązań ze strony branży business travel. MISF ma za zadanie stworzyć platformę współpracy dla wszystkich zaangażowanych we wdrożenie zasad ESG w branży spotkań w Polsce i Regionie.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics