Seszele najlepszą wyspą w Afryce i na Bliskim Wschodzie
Afryka Aktualnosci BIZNES Bliski Wschód

Seszele najlepszą wyspą w Afryce i na Bliskim Wschodzie

Seszele zostały uznane za najlepszą wyspą w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Po raz trzeci Seszele znalazły się na najwyższym miejscu w tej kategorii przez magazyn Travel + Leisure. Egzotyczna wyspa została nominowana na podstawie corocznej ankiety przeprowadzonej przez Travel + Leisure wśród czytelników nowojorskiego magazynu podróżniczego, którzy ocenili swoje doświadczenia z podróży na całym świecie. Czytelnicy mogą dzielić się między innymi swoimi opiniami na temat najlepszych hoteli, wysp, miast, linii lotniczych, linii wycieczkowych, uzdrowisk.


 


Najlepsze wyspy w regionie są oceniane według szeregu kryteriów, takich jak atrakcje przyrodnicze, plaże, atrakcje i zabytki, restauracje, jedzenie, ludzie i życzliwość oraz koszty. Dla każdego kryteriów respondenci proszeni są o wystawienie oceny w oparciu o pięciopunktową skalę.

Seszele szczycą się bujną tropikalną roślinnością, białymi plażami i czystymi turkusowymi wodami. Archipelag na zachodnim Oceanie Indyjskim, w skład którego wchodzi 115 wysp znalazł się na szczycie listy czytelników w regionie Afryki i Bliskiego Wschodu.To właśnie podczas imprezy koktajlowej w Times Square Edition w Nowym Jorku we wtorek 16 lipca 2019 roku Seszele zostały ogłoszone wyspą nr 1 w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

David Di Gregorio, członek zarządu Stowarzyszenia Promocji Turystyki w Afryce (APTA), którego członkiem są Seszele otrzymał nagrodę w imieniu Rady Turystyki Seszeli (STB). Jacqueline Gifford, redaktor naczelna i Jay Meyer, SVP / wydawca, przedstawili cel podróży panu Di Gregorio.

Komentując nagrodę, dyrektor regionalny STB w Afryce i obu Amerykach, David Germain stwierdził, że prestiżowy tytuł wynika z ciągłych wspólnych wysiłków władz Seszeli, w tym STB i wszystkich zainteresowanych stron.

„Uzyskanie wyróżnienia Top Island w Afryce i na Bliskim Wschodzie po raz trzeci to ogromny zaszczyt dla Seszeli, uznając, że region ma wiele do zaoferowania pod względem światowej klasy doświadczeń na wyspie”, powiedział Germain.


 


Germain podkreślił również, że STB wykonuje ciężką pracę, aby utrzymać solidne stosunki handlowe z amerykańskimi i kanadyjskimi organizatorami wyjazdów zagranicznych, biurami podróży i innymi partnerami handlowymi w Ameryce Północnej. Powiedział, że zdobycie nagrody po raz trzeci jest dowodem na to, że strategia marketingowa STB w Ameryce Północnej dobrze działa.

„Nagroda pomaga zdobyć uznanie i zapewnia znaczną widoczność dla naszych wysp w Ameryce Północnej i regionie. STB będzie nadal udostępniać i prezentować atrybuty kultury i turystyki Seszeli zarówno handlowcom, jak i konsumentom w różnych miastach Ameryki Północnej, w celu zwiększenia przyjazdów turystów na Seszele z tej części świata – powiedział Germain.

Według najnowszych danych, rynek północnoamerykański wykazał wzrost o 8 procent od stycznia do maja 2019 roku w przypadku przyjazdów turystycznych na Seszele. (TC)


 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics