Wietnam wygrywa 15 nagród turystycznych ASEAN
Aktualnosci Azja BIZNES Wietnam

Wietnam wygrywa 15 nagród turystycznych ASEAN

Wietnam zdobył 15 nagród turystycznych ASEAN podczas ceremonii zorganizowanej w ramach Forum Turystyki ASEAN (ATF), która odbyła się 18 stycznia w mieście Ha Long, północnym portowym mieście Quang Ninh.

Nagrody obejmują takie dziedziny jak turystyka środowiskowa zakwaterowanie rodzinne, spa oraz usługi czystości. Pod szyldem“ASEAN: The Power of One”, ATF obejmuje ponad 20 działań i wydarzeń, przy udziale ponad 2000 delegatów z ministerstw turystyki i agencji ASEAN, Światowej Organizacji Turystyki i innych międzynarodowych organizacji oraz stowarzyszeń turystycznych.

Wydarzenie otworzyło możliwości dla współpracy i promocji kultur i narodów krajów członkowskich ASEAN wraz z międzynarodowymi partnerami. Wietnam zaproponował także zwiększenie roli dziedzictwa narodowego w turystyce ASEAN, w erze cyfrowej.

Delegaci przyjęli także wspólne stanowiska dotyczące współpracy i rozwoju turystyki zarówno w ramach ASEAN, jak i między grupą a jej partnerami, w tym konkretnych programów współpracy. Przedstawiciele krajów członkowskich wysoko ocenili wysiłki podejmowane przez Wietnam i prowincję Quang Ninh, w której znajduje się uznana przez UNESCO zatoka Ha Long, na której odbywa się forum ATF2019.

Wietnam już po raz drugi gościł ATF, pierwsze w 2009 roku pod hasłem „Turystyka ASEAN: dążenie do nowej jakości”.

Na ceremonii zamknięcia Minister Kultury, Sportu i Turystyki Wietnamu, Pan Nguyen Ngoc Thien przekazał Brunei przywilej goszczenia ATF 2020.

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics