BEZPOŚREDNIE LOTY NA FUERTEVENTURĘ Z LOTNISKA CHOPINA
Aktualnosci Transport

BEZPOŚREDNIE LOTY NA FUERTEVENTURĘ Z LOTNISKA CHOPINA

Warszawa, 24 września: linia lotnicza Wizz Air uruchomiła w dniu dzisiejszym loty na Fuerteventurę (Wyspy Kanaryjskie) z  Lotniska Chopina w Warszawie. Najnowsze połączenie WIZZ z Warszawy obsługiwane jest dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Bilety można zarezerwować już teraz na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Materiał wideo podsumowujący i objaśniający nowe zasady można obejrzeć tu: tutaj.

Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

Dodając WIZZ Flex do rezerwacji, pasażerowie mogą być pewni, że jeśli zmienią się okoliczności lub po prostu zechcą podróżować w innym terminie lub do innego miejsca docelowego, mogą zmienić rezerwację na dowolnie wybrany lot WIZZ.

 LOTY WIZZ AIR NA FUERTEVENTURĘ Z LOTNISKA CHOPINA

TRASA DNI
WARSZAWA-FUERTEVENTURA poniedziałek, piątek

Paulina Goska, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air: “Z ogromną radością ogłaszamy dziś uruchomienie wyjątkowej, długo wyczekiwanej trasy WIZZ z Warszawy na Fuerteventura (Wyspy Kanaryjskie). Fuerteventura to niezwykle atrakcyjny kierunek. Swoją popularność wyspa zawdzięcza łagodnemu przez cały rok klimatowi oraz ośrodkom wczasowym przyjaznym rodzinom. Wraz z Teneryfą, Barceloną, Madrytem czy Alicante nasi pasażerowie podróżujący z Warszawy mają obecnie szeroki wybór słonecznych miejsc w Hiszpanii, do których mogą uciec przed zimową aurą. Bilety na nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie i nie tylko, dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!

 

Andrzej Klewiado, rzecznik Lotniska Chopina powiedział: Bardzo nas cieszy kolejna po Teneryfie trasa uruchomiona na średniodystansowym i – co ważne – całorocznym kierunku wakacyjnym, jakim są Wyspy Kanaryjskie. Cały czas podejmujemy działania, by rozwijać trasy o podobnym profilu, gdzie nasi pasażerowie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok.

 Więcej informacji:

  • Wszystkie loty realizowane na pokładzie samolotów Airbus A320 z 180 miejscami, Airbus A320 neo ze 186 miejscami, A321 z 230 miejscami oraz Airbus A321neo z 239 miejscami
  • Linia Wizz Air wdrożyła szereg dodatkowych procedur w zakresie higieny. Obowiązek załogi oraz pasażerów do podróżowania w maseczce. Członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek.Pasażerowie są proszeni o dokonywanie płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Należy zachować dystans fizyczny oraz wykupować dodatkowe usługi online przed lotem.
  • Filtry HEPA we wszystkich samolotach Wizz Air pochłaniają 99,7% wirusów i bakterii z powietrza. Wszystkie maszyny są regularnie poddawane dezynfekcji z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy.
  • Więcej informacji na temat ulepszonych procedur w zakresie higieny i zdrowia tutaj.

Czytaj także…

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics