Wkrótce Księżyc uderzy w Ziemię i skończy się świat jaki znamy!
LIFESTYLE

Wkrótce Księżyc uderzy w Ziemię i skończy się świat jaki znamy!

„MOONFALL”, nowy film ROLANDA EMMERICHA, twórcy takich superprodukcji jak „DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI”, „2012”, „POJUTRZE”, „GWIEZDNE WROTA” pojawi się w polskich kinach od 4 lutego 2022. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Monolith Films.

Epicki rozmach i wbijające w fotel efekty specjalne w produkcji łączącej walory kina katastroficznego i science fiction. Obejrzyjcie pierwsze pięć minut filmu:

 

Wizjoner kina, Roland Emmerich, przedstawia spektakularną wizję co by się stało, gdyby nieznana siła przekierowała orbitę księżyca na kurs kolizyjny z Ziemią. Znakomita obsada: zdobywczyni Oscara®, Halle Berry („Czekając na wyrok”, „Kingsman: Złoty krąg”, Patrick Wilson („Aquaman”, „Upiór w operze”), John Bradley, („Gra o tron”, „Pacjent zero”), Michael Pena („Miasto gniewu”, „Amercian Hustle”), Donald Sutherland („Igrzyska śmierci”, „Obywatel X, „Epidemia”).

 Już wkrótce Księżyc uderzy w Ziemię i skończy się świat jaki znamy. Chyba, że powiedzie się najbardziej ryzykowna misja w dziejach ludzkości.

 Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler (Halle Berry) jest przekonana, że przyczyną tego zjawiska jest działanie pewnej tajemniczej siły o niejasnym pochodzeniu. Większości naukowców i polityków ta teoria wydaje się szalona, ale Fowler wierzy, że jest wciąż szansa, by ocalić Ziemię. Wraz z jedynymi ludźmi, którzy wierzą w jej koncepcję: dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz niejakim Housemanem (John Bradley), specem od teorii spiskowych, Fowler przygotowuje misję ostatniej szansy. Kładąc na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, wyruszają w kosmiczną podróż, podczas której odkryją, że Księżyc nie jest tym, czym nam się zawsze wydawał.

Halle Berry („Czekając na wyrok” – OSCAR, „John Wick 3”, „Kingsman: Złoty krąg”,

                                    „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Atlas chmur”,

                                    „Kobieta-Kot”, „Gothika”)

Patrick Wilson („Obecność”, „Aquaman”, „Zakonnica”, „Watchmen. Strażnicy”,

                        „Jack Strong”)

John Bradley („Gra o tron”, „Pacjent zero”, „Odważ się zdobyć faceta”,

                        „Anna Karenina”, „Amerykański szatan”)

Donald Sutherland („Igrzyska śmierci”, „Duma i uprzedzenie”, „Czas zabijania”,

                                    „Epidemia”, „JFK”, „Casanova”, „Złoto dla zuchwałych”)

Michael Pena („American Hustle”, „Bogowie ulicy”, „Furia”, „Marsjanin”,

                        „Miasto gniewu”, „Przemytnik”)

źródło: www.monolith.pl

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics