Narty Wideo

Zbliża się zima w szwajcarskim Saas-Fee

Zima już się zbliża i mieszkańcy Saas-Fee twierdzą, że śnieg powinien spaść w samą porę na początek sezonu zimowego, który rozpoczyna się tutaj 1 listopada. Z niecierpliwością czekają na śnieg i pierwsze biegi na stokach.

Saas-Fee – szwajcarska miejscowość w kantonie Valais, w dystrykcie Visp, w dolinie Saastal w Alpach Pennińskich. Jest położona na bocznym, wyższym piętrze doliny, 200 metrów nad jej dnem. Razem z pobliskimi miejscowościami Saas-Almagell, Saas-Grund oraz Saas-Balen jest dużym ośrodkiem sportowym, jednym z najlepszych ośrodków narciarskich i snowboardowych w Szwajcarii. W pobliżu znajdują się jedne z najwyższych szczytów Alp: Dom, Täschhorn i Lenzspitze

Wybierając się tutaj warto zaopatrzyć się w tzw. WinterCARD będzie ważny również od 1 listopada – żeby go otrzymać należy wziąć udział w crowdfundingu do 31 października!

WinterCARD to bilet okresowy obejmujący zasięgiem Saas-Fee, Saas-Grund, Saas-Almagell, który według organizatorówe będzie dostępny w niewiarygodnie niskiej cenie wynoszącej 255 CHF.  Warunek jest jednak jeden, że otrzymasz swoją kartę WinterCARD, jeśli do 31/10/2018 zostanie przesłanych co najmniej 66 666 zamówień, czyli osiągnięty zostanie cel crowdfundingowy!

więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.saas-fee.ch/wintercard/en/

Już trzeci rok, na Stomping Grounds w październiku i listopadzie odbywają się obozy treningowe dla profesjonalistów freestyle w lodowcu Saas-Fee. Podpatrujemy aktorów i zaglądamy za kulisy parku na Mittelallalin w naszej trzyczęściowej serii.

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by ExactMetrics