Rusza 20. edycja Meet The Bidder
Aktualnosci BIZNES MICE

Rusza 20. edycja Meet The Bidder

22 listopada 2017r. wystartuje kolejna, 20. już edycja Meet The Bidder Grand Edition – SMART Fairs for MICE and Luxury Travel. W tym roku wydarzenie odbędzie się w hotelu Sound Garden Hotel w Warszawie. Polscy organizatorzy działający w branży MICE będą mogli poznać nowych partnerów biznesowych z wielu krajów świata.

Katarzyna Kałuża-Nawrot, dyrektor ds. rozwoju firmy Travel Bidder, powiedziała: „Przygotowania do nadchodzącej edycji Grand Edition idą pełną parą. Dostajemy wiele pytań z polskiego rynku w sprawie kontaktów do kontrahentów z różnych stron świata. Dzięki temu wiemy, co najbardziej interesuje polskich klientów w danym okresie. Regularnie sondujemy listę popularnych destynacji i potwierdzamy, że zmienia się ona niezwykle dynamicznie.

Naszym celem jest wspieranie i zasilanie polskiego rynku MICE i luxury travel nowymi kontaktami, informacjami, trendami, które rozwijają się przy okazji innych międzynarodowych imprez targowych. Przenosimy do Polski to, co dzieje się na arenie światowej. Partnerstwo z Polską Izbą Turystyki  przy organizacji największej edycji Meet The Bidder w roku jest dla nas uhonorowaniem celów, jakie przyświecają zarówno firmie Travel Bidder, jak i naszemu cyklowi spotkań. Rozwój polskiego przemysłu turystycznego (z uwzględnieniem potrzeb rozwijającej się branży MICE), badanie trendów czy upowszechnianie zasad etyki i bezpieczeństwa w prowadzeniu działalności turystycznej to główne idee przyświecające także naszej działalności.”

Całodniowe wydarzenie będzie podzielone na dwie części – merytoryczną i spotkaniową.
Jednym z wiodących tematów tegorocznej edycji będą stowarzyszenia branżowe. Travel Bidder zaprosi do porannej dyskusji zarówno zagranicznych wystawców tej edycji Meet The Bidder (w tym biura DMC, Tourism Boards, Convention Bureaux, hotele, jak i innych podwykonawców branży MICE), oraz gości z polskiego rynku – osoby kierujące działami incentive w polskich agencjach, czy przedstawicieli stowarzyszeń branżowych. Ekspertami tej części będą – Krzysztof Michniewicz, prezes zarządu ICP Group i przewodniczący SITE Poland oraz Paweł Niewiadomski prezes PIT i wiceprezes ECTAA.

Marcin Lewandowski, Account Manager w firmie Travel Bidder, dodał: „Nasze partnerstwo z największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego – PIT – jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Bardzo nam zależało, aby do współpracy zachęcić stowarzyszenia i organizacje, którym – tak jak nam – przyświeca jeden cel – rozwój tej gałęzi turystyki, jaką jest branża MICE. Niezmiernie cieszy nas także uzyskanie patronatu SITE Poland – stowarzyszenia, które na polskim rynku istnieje wprawdzie od niedawna, ale na arenie międzynarodowej już od 1973 roku! W naszej opinii wymiana doświadczeń, spotkania członków stowarzyszeń i społeczności zrzeszających profesjonalistów branży turystycznej z różnych stron świata, to fundament dla budowy i rozwoju rynku MICE w naszym kraju.”

W części spotkaniowej wezmą udział przedstawiciele hoteli, biur DMC i biur promocji z Włoch, Indonezji, Tajlandii, Kambodży, Filipin, Malezji, Singapuru, Mjanmy (d. Birmy), Laosu, Wietnamu, Republiki Dominikańskiej, Grecji, Cypru, Niemiec i krajów bałtyckich, a także Japonii, Kazachstanu, Armenii, Azerbejdżanu, Etiopii, Słowenii, Seszeli, Indii, Panamy, Kostaryki, Gwatemali, Belize, Hondurasu, Nikaragui, Stanów Zjednoczonych, Malty, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu i Jordanii.

Zagraniczni kontrahenci otrzymują cykliczne raporty dotyczące rynku MICE w Polsce przygotowane przez zespół Travel Bidder, wskazówki dotyczące zainteresowań polskich klientów i pytania, które ułatwią im prowadzenie rozmów. Wystawcy wydarzenia, tuż przed spotkaniami, wezmą udział w specjalnej prezentacji dotyczącej kulisów współpracy z polskimi organizatorami wyjazdów. Tym razem ekspertem, który przygotuje prezentację specjalnie dla wystawców Meet The Bidder będzie Anna Zowczak, CEO i współzałożycielka Motivoscope.

Partnerami wydarzenia są Polska Izba Turystyki i Warsaw Convention Bureau

Wszyscy uczestnicy spotkań wezmą udział w losowaniu cennych nagród – w tym voucherów na pobyty w dalekich krajach – ufundowanych przez zagranicznych partnerów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla polskich organizatorów wyjazdów.

Rejestracją: http://www.meet-the-bidder.com/zgloszenie.html

Więcej informacji znajduje się także pod adresem www.meet-the-bidder.com

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics