WIZZ AIR OGŁASZA WIĘCEJ SŁONECZNYCH KIERUNKÓW Z POLSKI
Aktualnosci Transport

WIZZ AIR OGŁASZA WIĘCEJ SŁONECZNYCH KIERUNKÓW Z POLSKI

Warszawa, 20 maja 2021: linia lotnicza Wizz Air ogłasza dzisiaj nowe niskokosztowe trasy Katowic do Malagi w Hiszpanii oraz z Warszawy do Dubrownika w Chorwacji. Nowe połączenia zostaną uruchomione kolejno 3 i 4 lipca.  Bilety dostępne są już na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ceny zaczynają się od 139 złotych*.

Malaga – stolica hiszpańskiej Andaluzji to miasto położone u wybrzeży Morza Śródziemnego. Przyciąga fascynującą kulturą i przepyszną kuchnią. To raj dla wielbicieli tapasów. Urodził się tu Pablo Picasso.

Ciepły, południowy klimat, niebieskie niebo, szmaragdowa zieleń i krystaliczna woda uderzająca o skalisty brzeg, a także zróżnicowana oferta kulinarna i malownicze widoki – to powody, dla których warto wybrać się do Dubrownika.

Już 17 lat minęło od pierwszego lotu Wizz Air. Linia stale rozwija swoją ofertę z Polski – obecnie składa się z ponad 200 tras z 10 polskich lotnisk. Dotychczas setki milionów pasażerów skorzystało z usług WIZZ w polskiej siatce połączeń.

Wizz Air to linia lotnicza o kredytowym ratingu inwestycyjnym, z flotą składającą się z najbardziej wydajnych i zrównoważonych samolotów wąskokadłubowych z rodziny Airbus A320 i Airbus A320 neo, w której wiek maszyn wynosi średnio 5,4 roku. Emisja CO2 przypadająca na pasażera Wizz Air była najniższa spośród wszystkich linii lotniczych w roku finansowym 2019 (57,2g na/km/pasażera). Wizz Air ma największy portfel zamówień obejmujący 268 samolotów z najnowocześniejszej rodziny Airbus A320neo, co umożliwi linii dalsze zmniejszenie wpływu na środowisko o 30% na każdego pasażera do 2030 r.

Wizz Air zapewnia, że jego klienci mogą bez obaw dokonywać rezerwacji. Aby zachować spokój, pasażerowie mogą rezerwować bilety wraz z pakietem ubezpieczenia podróżnego linii, który obejmuje ubezpieczenie COVID-19** i Wizz Flex. Dzięki WIZZ Flex, pasażerowie mogą bezpłatnie odwołać swój lot do 3 godzin przed wylotem i natychmiast otrzymać 100% kwoty rezerwacji w punktach WIZZ.

Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Materiał wideo podsumowujący i objaśniający nowe zasady można obejrzeć tu: tutaj.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics