Aibnb potwierdził swój udział jako platynowy sponsor podczas CTW Asia-Pacific w Bangkoku
Azja BIZNES Tajlandia

Aibnb potwierdził swój udział jako platynowy sponsor podczas CTW Asia-Pacific w Bangkoku

Bez nazwy1Singapur, 14 września 2016r. – Corporate Travel World ( CTW ) Asia-Pacific ogłosił dzisiaj debiut serwisu rezerwacyjnego Airbnb na targach CTW Asia-Pacific 2016, które odbędą się w dniach 27-29 września 2016 r. w Bangkoku, stolicy Tajlandii. Firma, prowadząca serwis społecznościowy kojarzący lokalnych właścicieli nieruchomości z chętnymi do wynajmu wakacyjnego dostarczy wiedzę na temat trendów w podróżach korporacyjnych, w regionie Azji i Pacyfiku a także przedstawi swoją ofertę dedykowaną dla biznesu.

W roku 2016 Airbnb dla Biznesu potroił swoje zasoby. Już ponad 50.000 firm dokonuje rezerwacji poprzez Airbnb dla firm. Taki rozwój jest napędzany przez nowe trendy w gospodarce, w których pojawia się zapotrzebowanie na łączenie podróży służbowych z aktywnym wypoczynkiem pracowników.

„Podróże biznesowe w coraz mniejszym stopniu polegają na byciu wojownikiem drogi a więcej na łączeniu biznesu z wypoczynkiem. W regionie Azji i Pacyfiku podróże służbowe pochłaniają obecnie bardzo duże wydatki z budżetu firm. Dużym motorem do wzrostu jest zmiana mentalności w kierunku pojęcia podróży służbowej”, powiedział Julian Persaud , Dyrektor Regionalny Airbnb Asia-Pacific.

„Około 60% podróży służbowych realizowanych poprzez Airbnb w ostatnim roku zawiera sobotę lub niedzielę, ponieważ podróżujący biznesmeni szukają możliwości łączenia podróży służbowych z szansą na zwiedzanie miejsc, do których przebywają aby poprzez to doświadczyć unikalnych wrażeń, nawet podczas jazdy do pracy”.

Udział Airbnb w CTW Asia -Pacific zbiega się z ważnym momentem, kiedy rozwój usług rezerwacyjnych odpowiada oczekiwaniom rynku podróży służbowych. Jako uczestnik konferencji „Game­Changing Accommodation Trends”, Airbnb będzie prezentować w jaki sposób ich platforma rezerwacyjna może zaspokoić potrzeby osób podróżujących służbowo. Przedstawiciele Airbnb będą również udzielać odpowiedzi na pytania uczestników konferencji.

Jako platynowy sponsor CTW Asia-Pacific 2016 Airbnb będzie również gospodarzem lunchu podczas którego jej przedstawiciele przedstawią studia przypadku swoich klientów korporacyjnych, co może być ciekawym doświadczeniem dla innych firm o podobnym profilu.

Airbnb znajduje się na liście wysoko spozycjonowanych marek, które będą obecne na tegorocznym CTW Asia-Pacific.

O CTW Asia-Pacific

Konferencja będzie miała miejsce w dniach od 27 do 29 Września br. w Bangkok Convention Centre zlokalizowanym w Central World, Bangkok w Tajlandii. Zapoczątkowane w 1998 r. CTW Asia-Pacific jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w regionie Azji i Pacyfiku, oferującym niezrównaną platformę do rozwoju sieci i perspektyw biznesowych za pośrednictwem paneli networkingowych, edukacji i możliwości wymiany kontaktów oraz doświadczeń pomiędzy profesjonalistami z branży. CTW zapewnia 30 międzynarodowych i regionalnych paneli dyskusyjnych służących wymianie wiedzy i doświadczeń. Oprócz największego zgromadzenia kupców z branży podróży biznesowych w Azji i Pacyfiku oraz oferty platform edukacyjnych i wymiany wiedzy CTW Azji i Pacyfiku dostarcza również platformy sponsoringowe dla uczestników konferencji. W celu uzyskania więcej informacji, zainteresowani mogą kontaktować się pod mailem sales.ctwapac@ttgasia.com, gdzie uzyskają więcej szczegółów na temat niestandardowych pakietów sponsorskich.

O Aibnb (www.airbnb.com)

Założona w sierpniu 2008 roku, z siedzibą w San Francisco, Kalifornia, Airbnb jest zaufaną platformą handlową dla osób pragnących odwiedzać, odkrywać i rezerwować wyjątkowe mieszkania na całym świecie – w Internecie lub przez telefon komórkowy. Niezależnie od tego czy ma to być mieszkanie lub pokój na jedną noc, zamek na tydzień lub willa na miesiąc, Airbnb łączy ludzi z unikalnymi doświadczeniami oferując produkty w każdym przedziale cenowym, w ponad 34.000 miastach i 190 krajach. Łącząc obsługę klienta na wysokim poziomie z rosnącą społecznością użytkowników serwisu, Airbnb jest najprostszy sposóbem, by ludzie mogli zarabiać na własnych nieruchomościach i ferować ich wynajem do milionów odbiorców. Oferta Airbnb dla biznesu dostępna jest na stronie www.airbnb.com/business (TC)

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics