Austria – Ski amadé rozpoczyna sezon zimowy 2023/24
Aktualnosci Austria Narty

Austria – Ski amadé rozpoczyna sezon zimowy 2023/24

Zima, która pozostaje w pamięci!

Na stoki, gotowi, start! Największy teren narciarski w Austrii rozpoczyna nowy sezon zimowy od popularnych klasyków Ski amadé. Sprawdzona jakość ofert Ski amadé SENSATIONS, TASTE Ski amadé, FAMILY Ski amadé, RIDE Ski amadé i FreeRIDE Ski amadé we wszystkich pięciu regionach na pewno nie zawiedzie gości. W pięciu regionach – Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig i Großarltal – czeka niezapomniana narciarska przygoda.  

Szerokie stoki, mnóstwo miejsca i liczne narciarskie atrakcje pozwolą miłośnikom nart i snowboardu w pełni cieszyć się aktywnością na świeżym górskim powietrzu. Łącznie 760 km stoków, 270 nowoczesnych wyciągów i 365 doskonale przygotowanych tras narciarskich gwarantuje wystarczającą przestrzeń, aby wyszaleć się wśród śniegu. Ski amadé jest więc idealnym placem zabaw dla rodzin.

Ski amadé SENSATIONS – nowe wyzwanie prowadzi do najpiękniejszych miejsc w górach

Radość oczekiwania na zimowy wypoczynek jest ogromna. Ski amadé SENSATIONS wprawiają w doskonały urlopowy nastrój jeszcze przed wyjazdem. Wyzwanie polega na tym, aby jeszcze przed urlopem dobrze się zastanowić i sporządzić osobistą listę marzeń do spełnienia – powinny się na niej znaleźć wszystkie miejsca, które chcesz odwiedzić w Ski amadé. Ski amadé SENSATIONS są przejrzyście przedstawione zarówno na stronie internetowej, jak i – od tej zimy – w aplikacji Ski amadé Guide. Są to wyjątkowe atrakcje, które podczas urlopu na nartach po prostu trzeba zobaczyćlub ich doświadczyć.

NOWOŚĆ: odwiedź sensacyjne miejsca w Ski amadé i zdobądź atrakcyjne nagrody – takie są w skrócie zasady nowego SENSATIONSChallenge. W bezpłatnej aplikacji Ski amadé Guide wszyscy zbieracze punktów SENSATIONS znajdą nowe wyzwanie – jego zasada jest prosta, a sprawia wiele radości. W każdym punkcie SENSATION, w widocznym miejscu, jest umieszczona tablica z kodem QR. Po złapaniu chwili szczęścia trzeba jeszcze tylko zeskanować smartfonem ten kod. Czynność ta zostanie zarejestrowana na osobistym profilu, a liczba odwiedzonych punktów SENSATIONS określa pulę nagród, które można wylosować. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie: złotą, srebrną i brązową. Wybitni łowcy „sensacji” mogą dorobić się „statusu złotego” i odpowiedniego dyplomu. Wśród nagród czekają na uczestników: narciarskie urlopy wraz z karnetami, karnety Ski amadé ALL-IN Card Gold i White, narty Atomic, kije Komperdell i wiele innych.  Nie pozostaje więc nic innego, jak pobrać aplikację Ski amadé Guide i podjąć osobiste wyzwanie SENSATIONS!

Na świetnie przygotowanych trasach narciarze czują się jak w raju, fot. Ski amadé ©

Na www.skiamade.com/sensations oraz w aplikacji Ski amadé Guide App (do pobrania gratis ze sklepu z aplikacjami) można znaleźć najlepsze pomysły na wyjątkową przygodę, punkty fotograficzne z fantastyczna panoramą i platformy widokowe. Oprócz tego są tam także polecane trasy z pomiarem prędkości i propozycje wyjątkowych zjazdów, takich jak na przykład muzyczny stok na Planai, z którego zjeżdżasz przy dźwiękach ulubionego hitu. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszej technice dźwiękowej.

Oto kilka propozycji, których nie powinno zabraknąć na żadnej urlopowej liście w Ski amadé:

Salzburger Sportwelt

 • Otwarcie trasy Pucharu Świata w Zauchensee
 • Fotospot Rosskopf i platforma widokowa w Altenmarkt-Zauchensee
 • Gondola panoramiczna na Shuttleberg w Flachauwinkl-Kleinarl
 • Punkt widokowy na Rossbrand w Filzmoos
Aberg, fot. © Claudia Ziegler

Schladming-Dachstein

 • Fotospot Steirerherz na Reiteralm
 • Fotospot Naturjuwel Kaiblingalm na Hauser Kaibling
 • Domek na drzewie Signix na Galsterberg
 • Goliath – oaza przyjemności na Fageralm
140-metrowy most wiszący na Stubnerkogel, fot.© ErlebnisDachstein

Gastein

 • 140-metrowy most wiszący na Stubnerkogel
 • Platforma widokowa Schlossalmblick
 • Platforma widokowa Stubnerkogel
 • Fotospot z napisem GASTEIN
skiamademademyday_abheben_badgastein

Hochkönig

 • miejsce odpoczynku wzdłuż Königstour
 • Königsplatz z panoramą 360
 • podium w jednym z najdłuższych snowparków w Austrii
Königsplatz z panoramą 360, fot. Ski amadé ©

Großarltal

 • Miejsce relaksu: Glocknerplatzl
 • Miejsce relaksu: Naturplatzl
 • Miejsce relaksu: Sonnenplatzl
Świetnie przygotowane trasy dla każdego, fot. Ski amadé ©

Jeśli chcesz podzielić się z przyjaciółmi swoimi przeżyciami z urlopu w Ski amadé poprzez media społecznościowe, znajdziesz tutaj propozycje najlepszych motywów i punktów fotograficznych, a także wiele innych wskazówek, co na pewno będzie „instagramable“. Interaktywne panoramy 2D i 3D w mig przeniosą Cię do Ski amadé i wirtualnie zaprezentują piękno regionu. Jednak nic nie zastąpi prawdziwych przeżyć. Aby w na urlopie faktycznie trafić do miejsc dodanych do „ulubionych”, punkty SENSATIONS są bardzo wyraźnie oznaczone na terenach narciarskich. W ten sposób każdy może mieć pewność, że w ośrodkach Ski amadé nic ważnego mu nie umknie, za to zyska wspaniałe wspomnienia, którymi może się podzielić z przyjaciółmi i rodziną.

Wszystkie informacje na temat Ski amadé SENSATIONS oraz listę miejsc do odwiedzenia znajdziesz na stronie: www.skiamade.com/sensations

Grossarltal, fot. Ski amadé ©

źródło: skiamade.com

zdjęcia: skiamade.com

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics