Miłość nad Sekwaną
KSIĘGARNIA ODKRYWCÓW

Miłość nad Sekwaną

Namiętnie, czule czy romantycznie? Kochać można na tysiące sposobów. A od lat mistrzami tej sztuki są Francuzi. Trzy rodowite paryżanki: Florence Besson, dziennikarka „Elle”, Eva Amor, prawniczka i Claire Steinlen, dziennikarka magazynu Clés, odkrywają tajniki miłości znad Sekwany w swojej najnowszej książce „Randki po parysku”.

On zaprosił ją na randkę. Ona niezobowiązująco zasugerowała popołudniową kawę w Café de Flore. Spotkali się w sobotę o 16, oboje byli na czas i akurat zwalniał się stolik. Choć kawa była smaczna, rozmowa za nic nie chciała się kleić. Już po kwadransie wiedziała, że nic z tego nie będzie. W myślach zaczęła się pytać, kiedy wreszcie znajdzie mężczyznę, który rozbawi ją do łez i rozgrzeje do czerwoności, przy którym będzie się czuła sobą, zawsze seksowna, wolna, zabawna i frywolna. Nie tylko Paryżanki mają ten problem. Ale to właśnie one niosą w sobie historie tysięcy kobiet, które spacerowały trotuarami, flirtowały w kawiarniach, ale i płakały w poduszki po rozstaniu. W końcu żyją w mieście miłości…

„Randki po parysku” to dowcipny przewodnik podpowiadający, jak wykorzystać szanse na flirt i jak ominąć miłosne pułapki. Ta lekka, nieco pikantna, łamiąca tabu książka wyrosła z inspiracji ludźmi, którzy uczynili z Paryża miasto zakochanych, takich jak Jean-Paul Sartre, Guillaume Apollinaire czy Sophie Marceau! Autorki spisały uniwersalne porady, dzięki którym każda kobieta zdobędzie to, czego oczekuje w związku na całe życie lub choćby na jedną noc. „To dzieło przyda się nie tylko kobietom… ale i mężczyznom”, napisał le Parisien.


„Randki po parysku”, Wydawnictwo MUZA

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics