Dubaj w atrakcyjnych cenach dzięki karcie My Emirates Pass
Aktualnosci Bliski Wschód Transport

Dubaj w atrakcyjnych cenach dzięki karcie My Emirates Pass

Pasażerowie linii Emirates tego lata będą mieli okazję lepiej poznać Dubaj dzięki wyjątkowym promocjom i zniżkom na terenie całego miasta w ramach karty My Emirates Pass, która zmienia kartę pokładową Emirates w ekskluzywną kartę członkowską.

Podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji w najpopularniejszych lokalach i obiektach na terenie miasta za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości. Tego lata do Dubaju z Warszawy można polecieć już za 1973 PLN.

Dzięki My Emirates Pass pasażerom przysługują wyjątkowe zniżki w ponad 120 światowej klasy restauracjach i lokalach hotelowych w Dubaju. Promocje obejmują także szereg zajęć rekreacyjno-wypoczynkowych, w tym wejścia na pola golfowe, do ekscytujących parków rozrywki czy luksusowych spa na terenie miasta. Wszystkie oferty w ramach My Emirates Pass można zobaczyć tutaj.

W słynącym ze słonecznej pogody przez cały rok, najlepszych centrów handlowych i restauracji, pięknych plaż i kultowych budynków Dubaju znajdzie się coś dla całej rodziny. Podróżujący do Dubaju mogą wykorzystać kartę My Emirates Pass, aby zwiedzić najnowsze atrakcje miasta, między innymi warty zobaczenia kompleks Dubai Parks and Resorts, w którym mieszczą się trzy parki rozrywki: Bollywood Parks™ Dubai, MOTIONGATE™ Dubai oraz pierwszy w regionie LEGOLAND® Park i park wodny LEGOLAND® Water Park.

Lotnisko Emirates w Dubaju zapewnia bezpośrednie połączenia do ponad 150 miejsc w 80 krajach. W tym tygodniu ruszają loty do najnowszego kierunku w ofercie przewoźnika – Zagrzebia. Linie mogą poszczycić się znakomitą obsługą międzynarodowego personelu pokładowego złożonego z przedstawicieli 135 krajów mówiących w ponad 60 językach. Emirates oferuje wysokiej jakości produkty w dobrej cenie – wśród nich rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes, największe wbudowane w fotel ekrany o przekątnej 13,3 cala w klasie ekonomicznej i ponad 2 500 kanałów z rozrywką na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen.

Pasażerowie podróżujący z dziećmi mogą skorzystać z bogatej oferty dla rodzin, począwszy od przyspieszonej procedury wejścia na pokład na wszystkich lotniskach, poprzez specjalne menu i wybór programów dla dzieci w systemie ice, po wyjątkowe zabawki i zestawy podróżnika Lonely Planet Kids na pokładzie. Linie Emirates jako jedyne na świecie dysponują flotą złożoną w całości z Airbusów A380 i Boeingów 777. Dzięki nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie samolotom szerokokadłubowym pasażerowie mogą liczyć na jeszcze większy komfort na pokładzie.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics