Film „Przyrzeczenie” – Imperia upadają, miłość trwa!
LIFESTYLE

Film „Przyrzeczenie” – Imperia upadają, miłość trwa!

Ten film jest dla narodu ormiańskiego tym czym „Wołyń” jest dla Polaków. „Przyrzeczenie” to epicki obraz ukazujący jedną z największych i najskrzętniej skrywanych zbrodni w historii ludzkości. Przemilczana przez dziesiątki lat, szokująca historia pierwszej zbrodni ludobójstwa w XX wieku.

Michael przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie o ja kim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans. W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy…

Zdobywca Oscara CHRISTIAN BALE w poruszającej opowieści o miłości w czasach nienawiści. Prawdziwa historia. Wielcy aktorzy. Oszałamiający budżet (100 milionów USD). Przemilczana przez dziesiątki lat, szokująca historia pierwszej zbrodni ludobójstwa w XX wieku.

reżyseria: Terry George
gatunek: dramat
produkcja: USA
obsada: Jean Reno, Christian Bale, Oscar Isaac, Charlotte Le Bon, Shohreh Aghdashloo, Angela Sarafyan
premiera: 5 maja 2017 (Polska)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics