Makao – nowe miejsce docelowe dla rodzin: Sands Resorts Macao oferuje niezapomniany wiosenny wypad
Azja Chiny Hotele Macao

Makao – nowe miejsce docelowe dla rodzin: Sands Resorts Macao oferuje niezapomniany wiosenny wypad

Eksploruj Macao i ciesz się z nowego teamLab SuperNature Macao Interactive Experience, restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin, w której odbywają się wspaniałe festiwale i nie tylko.

Sands Resorts Macao to w pełni zintegrowane i tętniące życiem miasto wypoczynkowe położone w samym sercu Makao. Obejmuje siedem luksusowych hoteli i jest idealnym miejscem dla gości szukających wyjątkowego miejsca na wiosenne wakacje. Są tam miejsca warte odwiedzenia, oferujące doskonałą kuchnię, najlepszą rozrywkę i dużą liczbą sklepów detalicznych, zapewniając każdemu gościowi niesamowite wrażenia podczas wiosennego pobytu. Uznane przez Forbes Travel Guide za 20 najlepszych miejsc na 2020 r., Macao jest tętniącym życiem kurortem o bogatej kulturze.

Najnowszą i najbardziej ekscytującą atrakcją Sands Resorts Makao w marcu 2020 roku jest interaktywne doświadczenie teamLab SuperNature Macao. TeamLab SuperNature Macao zapewni gościom i odwiedzającym wrażenia wyłącznie cyfrowe, w których zacierają się granice między światem sztuki a ludzkim ciałem. Ten przełomowy kolektyw artystyczny będzie na stałe mieścił się w Makao. Sands Resorts Macao oferuje pakiety już od 174 USD, które obejmują luksusowe zakwaterowanie, śniadanie dla dwóch osób i dwa bilety do teamLab SuperNature Macao.

Podróżnicy, którzy chcą przedłużyć swój wiosenny pobyt, mogą wziąć udział w 31. dorocznym Festiwalu Sztuki w Makau, który odbędzie się w dniach 2-31 maja 2020 r. Festiwal Sztuki w Makau rozświetli miasto, łącząc teatr, taniec, muzykę, cyrk, multimedia i sztuki wizualne w artystycznej oprawie.

Do Makao można się łatwo dostać promem z Honkongu, który ma dogodne połączenia lotnicze z większością dużych miast na świecie. Znajduje się tutaj 25 miejsc światowego dziedzictwa UNESCO.  Turyści w każdym wieku mogą odwiedzać i zwiedzać takie miejsca, jak ruiny Kościoła Św. Pawła, Świątynię A-Ma lub zwiedzić niezwykły Dom Mandaryna. Makao, oficjalnie uznane przez UNESCO za kreatywne miasto gastronomii, jest światową destynacją kulinarną. Golden Peacock w Weneckim Makao oferuje gościom słynną kuchnię indyjską, a ostatnio został wyróżniony jedną gwiazdką w przewodniku Michelin Hongkong i Makao 2020.

Oferta noclegowa jest tutaj dostosowana dla turystów w każdym wieku. Od apartamentów rodzinnych z łóżkami piętrowymi i konsolami do gier, po pierwszy park rozrywki na żywo w Makao i Aqua World, basen na świeżym powietrzu – każda rodzina z pewnością znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji na temat Sands Resorts Macao, znajduje się na stronie en.sandsresortsmacao.com.

O Sands Resorts Macao – zintegrowanym kompleksie turystycznym Sands China

Sands China Ltd. jest wiodącym deweloperem, właścicielem i operatorem zintegrowanych kurortów w Makao. Sands Resorts Macao, zlokalizowane w sercu Cotai Strip w Taipa, to zintegrowane miasto wypoczynkowe i międzynarodowe centrum zapewniające wiodącą w branży ofertę dla osób podróżujących w interesach i dla przyjemności.

Pulsując życiem w dzień i w nocy, Sands Resorts Macao oferuje szeroką ofertę dostępnego dla wszystkich luksusu, niedostępnego nigdzie indziej w Makao. Obejmuje to około 12 500 pokoi hotelowych i apartamentów, najlepsze międzynarodowe rozrywki, bezcłowe zakupy z około 850 sklepami detalicznymi oraz ogromną gamę markowych produktów, miejsca spotkań i wystaw dla wiodących azjatyckich konferencji i wystaw, oferty transportu i ponad 150 lokali gastronomicznych z Michelin- ulubione restauracje, bary i salony. Sands Resorts Macao to miejsce, które musisz odwiedzić, zapewniając każdemu gościowi niezapomniane wrażenia i niezrównane emocje.

Składa się z The Venetian® Macao; Paryskie Makao; The Plaza ™ Macao (gościnnie Four Seasons Hotel Macao); oraz Sands® Cotai Central (obejmujący największe na świecie hotele Conrad, Sheraton i Holiday Inn, a także St. Regis Macao), Sands Resorts Macao jest najlepszym miejscem w Azji zarówno do pracy, jak i zabawy. Londoner® Macao, brytyjska koncepcja przebudowy Sands Cotai Central, będzie wprowadzana stopniowo w 2020 i 2021 r.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: