Monako potwierdza swoją obecność na IT & CMA 2016 w Bangkoku
Aktualnosci Azja BIZNES Europa

Monako potwierdza swoją obecność na IT & CMA 2016 w Bangkoku

425x80

Singapur, 8 lipca 2016 r. – Księstwo Monako, znane jako kierunek luksusowych podróży, potwierdziło swoją obecność w gronie wystawców podczas zbliżającego się IT&CMA 2016 w Bangkoku, Tajlandia. W tym roku kraj będzie promować się jako destynacja MICE oraz cel podróży Incentive Travel.

IT & CMA 2016 odbędzie się w dniach 27 – 29 września 2016 w Bangkok Convention Centre at Central World. Impreza będzie połączona z CTW Asia- Pacific – wiodącej konferencji Corporate Travel Management dla krajów Azji i Pacyfiku.

Benoit Badufle, dyrektor organizacji rządowej Monaco Government Tourist & Convention Bureau Asia c/o Horus Development & Consulting, poinformował o powodach podjęcia decyzji dotyczącej udziału w targach i powiedział „Na dotychczasowych targach podobała się nam atmosfera oraz jakość interakcji i różnorodność obsługiwanych odbiorców. Umiejętne planowanie ukierunkowanych spotkań było również ważnym kryterium umożliwiającym uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji”

Od momentu rozpoczęcia promocji Monako w regionie całej Azji, odnotowano wzrost liczby firm i organizatorów turystyki korporacyjnej zainteresowanych Monako jako miejscem docelowym. Udoskonalone połączenia lotnicze, w tym bezpośrednie loty pomiędzy Azją i Europą, pojawienie się przewoźników na Bliskim Wschodzie obsługujących te trasy, złagodzenie przepisów wizowych oraz wiele wydarzeń towarzyszących, to tylko niektóre z wielu czynników przyczyniających się do wzrostu popularności Monako, jako ciekawej i bezpiecznej destynacji MICE, wśród kupców a Azji.

„W ciągu ostatnich 5 lat, takie kraje jak Chiny, Tajlandia, Malezja, Indonezja i Korea Południowa stały się nowymi źródłami przychodów dla Monako. Obecnie, rok do roku gościmy co najmniej jedną grupę Incentive Travel z każdego, z tych krajów. Coraz więcej firm i organizatorów incentive travel w Azji zaufało Monako jako właściwemu miejscu dla swoich prestiżowych projektów. Dlatego pragniemy uczestniczyć  jeszcze pełniej w najbliższym IT & CMA 2016 w Bangkoku”

Funkcjonalne miejsca konferencyjne, światowej klasy imprezy sportowe i towarzyskie, możliwość zdobycia ekskluzywnych doświadczeń, wyśmienita kuchnia oraz dostępność oferty najlepszych światowych marek stawia Monako w szeregu najlepszych destynacji MICE.

Ponadto, strategiczne położenie w Monako w centrum francuskiej i włoskiej Riwiery pozwola gościom poznać 3 różne kraje podczas jednego pobytu – jest to swoisty znak towarowy Monako, świadczący o wyjątkowości tego małego kraju, w skład którego wchodzi ponad 120 narodowości. Goście mogą odkrywać tu uroki Morza Śródziemnego, m.in. malownicze średniowieczne wioski Prowansji i Ligurii a także Alpy oferujące możliwość uprawiania narciarstwa przez 5 miesięcy w roku, kończąc na niezapomnianych wrażeniach z pobytu.

Kupcy odwiedzający najbliższe IT & CMA 2016 mogą liczyć na profesjonalną obsługę przez ekspertów z Monako oraz francuskiej i włoskiej Riwiey oraz liczyć na nawiązanie kluczowych kontaktów z dostawcami, firmami Destination Management ( DMC ), w tym zapoznać się z ofertą kulturalną oraz F & B z Monako (TC)

 

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics