Nowy karaibski kurort dla tylko dla dorosłych w Meksyku
Aktualnosci Ameryka Hotele Meksyk

Nowy karaibski kurort dla tylko dla dorosłych w Meksyku

Nowo-otwarty Barcelo Maya Riviera, najnowszy hotel all-inclusive z portfolio grupy Barceló, przeznaczony jest wyłacznie dla dorosłych. Stanowi część sześciohotelowego kompleksu na karaibskim wybrzeżu Meksyku, który obejmuje Pałac Barceló Maya, Barceló Maya Colonial, Barceló Maya Tropical , Barceló Maya Caribe i Barceló Maya Beach.

Ośrodek, który właśnie otworzył swoje podwoje w zeszłym miesiącu, oferuje 850 mniejszych i większych apartamentów, z których około 500 ma widok na ocean, a 110 wyposażonych jest prywatne baseny (te ostatnie posiadają aż cztery baseny w wyłącznośc).

Każdy pokój wyposażony jest w wannę z hydromasażem na balkonie, co jest szczególnym atutem w czasach, kiedy coraz więcej kurortów udostępnia swoim gościom prywatne wanny i baseny, żeby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie klientów. Pokoje mają prostą ale zarazem elegancką formę, co stało się wizytówką Barcelo. Goście, którzy się tam zatrzymują docenią dbałość o porządek i elegancki wygląd.


Opcje gastronomiczne są szerokie: bufet Terraza Miramar oferuje szeroki wybór dań na śniadanie i lunch; knajpka Sapporo Nikkei w stylu hibachi; w La Dolce Vita możn zjeść wspaniałe włoskie dania, a dostępny jest nie tylko bar sałatkowy, ale pełnoprawny bar antipasto. Całości dopełnia urocza francuska restauracja La Comedie.

Położenie kompleksu w regionie Maya Riviera oznacza, że do dyspozycji gości jest to, co najlepsze z obu światów: spokój tylko dla dorosłych, którego szukają, w połączeniu z dostępem do udogodnień sąsiednich nieruchomości, takich jak park wodny, bar sportowy, kręgielnia, boisko do koszykówki i wiele rozrywek, w tym całodobowy klub na Riwierze Maya. Na poszukujących adrenaliny czeka pobliski Ventura Fly & Ride Park liną zip i kartingiem). Dla chętnych sprawdzenia jak wygląda pięć innych ośrodków, Barcelo oferuje regularny transfer co 10 lub 15 minut, który obwozi gości po kompleksie Barcelo Maya Grand.

W tym pięknym otoczeniu można wstąpić w związek małżeński i zorganizować tu wesele. Kompleks posiada własną piękną kaplicę na świeżym powietrzu, z opcjami ślubu na plaży – bezpośrednio na piasku. Jednym z najbardziej znaczących elementów all inclusive Barcelo Maya Riviera jest nowe centrum kongresowe o powierzchni 190 000 stóp kwadratowych przeznaczone na specjalne wydarzenia i konferencje.

więcej informacji dostępnych jest na stronie hotelu Barcelo Maya Riviera

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: